Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Ankara Bahçe Düzenleme
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Ankara Bahçe Düzenleme

Ankara Bahçe Düzenleme

Ankara bahçe düzenleme daha önceleri mutlu çevre düzenleme isimli web sayfasında Ankara içerisinde çevre düzenleme işlerinde hizmet veren firmamız yeni wep sayfası ile hizmet vermeye devam ediyor. Peki Ankara’nın bir çok ilçesinde sayısız referans sahibi olan mutlu çevre düzenleme kimdir?  Bahçe düzenleme adına ne işler yapar. Çevre düzenleme çalışmaları iş yeri, apartman, hobi bahçesi gibi bölgelerin çevresindeki güzelleştirme çalışmalarında yapılır. Bir çok kalem işi içerisinde barındır. Herkese uygun farklı konseptler de çevre düzenleme çalışmaları yapıla bilir. Bu bütçe ve çevre düzenleme çalışması yapılacak alan metrajı çok önemlidir. Ancak bu hususta düşük bütçelerle nasıl güzel bir çevre düzenleme çalışması yapılır. Sizlere kısaca bu konular hakkında bilgi vermek istiyoruz. Çevre düzenlemeler düşük maliyetlerle de sanata dönüştürüle bilir.

Her inşaat çalışmalarının da yaptığı gibi isterseniz işe bahçe duvarlarımız ile başlayalım çevre düzenleme işlerinde yapılması gereken yapılardan birisidir. Seçenekleri arasında taş duvar, bims duvar, ve beton perde duvar gibi modelleri mevcuttur. Bu modeller arasında şu anda en çok tercih edilen model beton perde duvarıdır. Tercih edilme sebeplerinin den birisi çok uzun ömürlü olması ve istenilen desenlerin duvara yansıması özel isteklere göre bu beton duvar modellerine desen vere bilirsiniz. Diğer duvar modeli ise doğal taş duvar modeli günümüzde ustası çok fazla yetişmese de bence duvar modellerinin arasında en güzeli ve bir de bu doğal taş duvar modeli iyi bir usta tarafından derzli olarak yapılıyorsa mekanın kalitesi son derece dikkat çekici olacaktır.

Ankara bahçe düzenleme çalışmalarımıza sert zemin yapımıyla devam ede biliriz. Bu kısımda yine birçok alternatif modeller olacak sert zemin çalışmaları bahçe düzenlemelerinde yürüme yolu, çardak altı,otopark gibi bölgelerde yapılamaktadır. Ve bu alanlarda kilit taşı, başta olmak üzere kayrak taşı, karo taşı, andezit döşemeleri gibi seçenekler mevcuttur. Bu sert zemin taşları arasında da en çok tercih edilen taş modeli kilit taşı modelidir. Kilit taşı fiyatları son derece ekonomik olması ve dayanıklılık açısından diğer ürünlere göre çok fazla daha güçlü bir yapıya sahiptir. Ve kilit taşı fiyatları nın uygun olması da avantajları arasındadır.

Bir bahçe düzenlemenin olmazsa olmazı elbette peyzaj çalışmalarıdır. Bir bütün olarak yapılması gereken uygulamadır. Bahçe peyzajımız için işe bahçemize daha önceden belirlediğimiz bitkilerin dikimi ile başlaya biliriz. Burası sizin kendi özel zevkinize kalmış bir durum ancak günümüzde bitkiler arasında en çok tercih edilenlerden birisi süs eriği ve o güzel kokusu ile ıhlamur ağacıdır. Bitki ve çim ekiminden önce alanda otomatik sulama sistemleri yapılmalıdır. Otomatik sulama sistemleri bahçemiz deki çim ve bitkilerin daha sağlıklı olmasını sağladığı gibi zamandan ve su dan oldukça tasarruf imkanı da sunacaktır. Otomatik sulama dan sonra bahçemize rulo çim  ve ya doğal ekim yaptıra bilirsiniz. Ancak Ankara da rulo çimin çok sağlıklı olmadığı gözlenmektedir. Bahçe düzenleme çalışmalarınızda doğal çim ekimi sizlerin faydasına olacaktır. Sizlere Ankara bahçe düzenleme konusunda hizmet veren firmamız bahçe düzenleme ve çevre düzenleme işlerinde ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Ankara bahçe düzenleme, Ankara çevre düzenleme işleriniz için bizi arayın..

bahçe düzenleme

 

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>