Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Ankara Kilit Taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Ankara Kilit Taşı

Ankara Kilit Taşı

Kilit taşının kullanım alanları oldukça fazladır. Zemin kaplama yöntemi olarak kullanılan Ankara kilit taşı alanında en çok tercih edilen malzemedir. Monte edildiği yerden tekrar sökülerek yeniden kullanılabilen Ankara kilit taşı farklı renk seçenekleri olması ile de tüketiciye oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Sökülüp yeniden kullanılabilmesi maliyeti düşürmektedir ve yapılacak işleri daha masrafsız hale getirmektedir. Kullanıldığı alanlarda aşınmalara karşı oldukça dayanıklı olan Ankara kilit taşı dayanıklılık konusunda da sınıfı geçmiştir. Bu Ankara kilit taşı seçiminde TSE belgesi olmasına dikkat edilmelidir. Aksi taktirde TSE belgesi olmayan kilit taşları çökme ya da aşınma yapabilir.

 Tasarruf ve Zarafet

 Ankara kilit taşları dekoratif anlamda da insanlara oldukça fazla renk ve desen sunmaktadır. Bundan dolayı da daha şık gözükmesi istenilen alanlarda kilit taşı ankara malzemesi kullanılmaktadır. Bu kilit taşları %5 den daha az hatta yok denecek kadar emme özelliğine sahip olduğundan yüzeyinde herhangi bir aşınma meydana getirmez. 

 Sağlamlık ve Dayanıklılık

 Kullanım alanları oldukça fazlalaşan kilit taşı ankara malzemesi dayanıklılık ve aşınmaya karşı sağlamlığı ile de ön plana çıkmaktadır. Kullanıldığı alanda oldukça uzun süre sağlam ve dayanıklı şekilde duran kilit taşı Ankara malzemesi, istenildiğinde sökme kolaylığı söküldüğünde ise sökülen taşların yeniden kullanılmasından dolayı da oldukça avantajlıdır.Ayrıca kayganlık ve donma ihtimalinin de sıfıra yakın olması hatta hiç gözlenmemesi, renk ve desen çeşitliliğinin fazla olması kilit taşı Ankara  malzemesine olan güveni ve ilgiyi arttırmaktadır. Bu malzemenin döşenmesi de oldukça kolaydır. Ankara kilit taşı; evlerin bahçelerinde ya da çevre düzenlemelerinde, yol, kaldırım, otopark yapımlarında fazlaca tercih edilmektedir. Ankara kilit taşının kullanım alanlarına dikkat edildiğinde ağır vasıtaların kullandığı bölgeler olması da bu taşın ne kadar dayanıklı olduğunun bir göstergesidir. Ankara kilit taşı ölçüsü açısından ikiye boyuta ayrılmaktadır. Ankara kilit taşı kaldırımlarda kullanılacağında 6 cm, yol yapımında kullanılacağında ise 8 cm türü kullanılmaktadır.Sonuç olarak ankara kilit taşı son derece dayanıklı ve renk, desen çeşitleri ile insanlara oldukça fazla seçenekler sunmaktadır.

Ankara kilit taşı

 

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>