Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Ankara kum ocakları
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Ankara kum ocakları

Ankara kum ocakları

Doğal kaynaklardan elde edilen taş, çakıl ve kum gibi ürünlerin tamamı uzun ömürlü yapılar inşa etmek için Ankara kum ocakları kapsamında çıkarılarak özenle hazırlanmaktadır. Eleme makinelerinde topraktan arındırılan ürünler özellikle duvar yapımlarında sağlam bir kavrayıcı özellik göstermesi sayesinde depreme ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklılık göstermektedir. İnşaatların yapım aşamasın kullanılan kaliteli ürünler bir yapının ömrünü belirlediğinin bilincinde olan çalışanlarımız, işlerini itina ile yapmaktadır.

 Yıkanmış Kum ve Mıcır

 Doğal kaynaklardan çıkardığımız taşlardan ve akarsu yataklarından elde ettiğimiz ürünler makinelerde işlendikten sonra son derece sağlıklı ortamlarda yıkanarak depolara alınmaktadır. Depolara alınan ürünler burada toz ve diğer atmosferik olaylar ile toprakla teması tamamen kesilmektedir. Taştan elde edilen kumlar ve akarsu yataklarından elde dilen kumların boyutları eleme makinelerinde belirlenerek inşaat ve diğer sektörlere satışı yapılmaktadır.

 Deniz kumundan çok farklı yapıda olan kum seçenekleri tamamken doğal yollardan elde edilmektedir. Özellikle taş kırma makinalarının altında kalan ürünler seçme kum ürün seçeneklerini oluşturmaktadır. Satış esnasında müşteri menfaatlerine uygun yöntemler kullanılmaktadır. Kuru kum seçenekleri ile müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

 Kaliteli Döşeme Çakılı

Taş ocaklarından değişik boyutlarda elde edilen taş çeşitlerinin yanı sıra Ankara mıcır ocakları ortamında elde edilen çakıllar topraktan arındırılmış özenle hazırlanmış döşeme malzemesi olarak kullanıma uygun ürünler olmaktadır. İnşaat sektöründe yol ve zemin düzleme çalışmalarında kullanılan çakıl seçenekleri uzun ömürlü zeminler elde etmeye yardımcı olmaktadır. Taş ocaklarından kaynağından taş almak isteyenler için nakliye konusunda seçkin hizmetler sunularak inşaat sektörünün hızlı ilerleyişine katkı sağlanmaktadır. Elde edilen taşlar özellikle temel yapımlarında ve altyapı çalışmalarında hızlı işçilikler ortaya çıkarılmasında önemli rol oynamaktadır. Çünkü ayrıştırma makinaların da taşlar şekillerine ve boyutlarına göre ayrılmaktadır. Bu sayede kullanılacak alanın şekline hızlı bir şekilde uyum sağlayarak ayrıca düzeltmeye ve kırmaya gerek kalmadan kullanılmak tadır. Depo mevcudu kum, çakıl ve taş ürünleri Ankara taş ocakları tarafından titiz çalışmalar sonucunda her ortamda en sağlam zeminler oluşturmaya uygun seçenekler halinse getirilmektedir.

 

kum ocakları

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>