Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Ankara Parke Taşı
Nerelerdeyiz

Hizmet Bölgelerimiz

Anasayfa    Hizmet Bölgelerimiz    Ankara Parke Taşı

Ankara Parke Taşı

Ankara parke taşı zemin taşı, günümüzün en önemli çalışmalarından biridir. Etkili ve başarılı Ankara parke taşı kategorisindeki firmamız, güzel ve görkemli bir çevre çalışması isteyenler için en iyi çalışmaları sizler için sunmaktadır. Gri, yeşil ve kırmızı renklerle bahçenizin veya parkınızın zeminini halı gibi görkemli bir görselliğe kavuşturuyoruz. Üzerinde yürümekten ve top oynamakta zevk alacağınız, sıra dışı estetik yapıya sahip bu çalışmalar, oldukça kalitelidir. Ankara parke taşı kategorisinde klasik, baklava, dikdörtgen ve elips kilit taş sistemleri vardır. En çok tercih edilen klasik kilit taş tasarımları, dayanıklılığı ile meşhurdur.

 Aradığınız Özelliklere SahipBahçenizin zemini çamur olduğu zaman, beton atmanız, hem çok pahalı olacaktır hem de istediğiniz görselliğe sahip olmayacaktır. Hem hesaplı olsun, hem görsel olarak mükemmel olsun ve hem de dayanıklı olsun diyorsanız en iyi kilit taşı seçenekleridir. Ankara parke taşı fiyatları seçenekleriyle kataloğumuzda yer alan birbirinden güzel çalışmaları, istediğiniz dış mekana uygulayabiliriz. Zemini toprak ve benzeri özelliklere sahip bütün bahçe, park ve alanları, istediğiniz renk özelliklerine sahip kilit taşı seçenekleriyle döşemekteyiz.

 Aradığınız Özellikler Bir Arada

 Günümüz teknolojisiyle üretilen Ankara parke taşı seçenekleri, preslenme ve özel madde karışımı özellikleriyle, dayanıklı özelliklere sahiptir. Suya dayanıklı olan ve en kötü hava koşullarına dayanıklı olan bu taşlar birinci sınıf özelliklere sahiptir. Günümüz teknolojisiyle üretilen bu taşlar, aradığınız özelliklere sahiptir. Uygulaması ustalık isteyen bu taşlar, değiştirilebilir. Uygulanacak zeminin sert olması ve çöküntü meydana gelmemesi gerekir. Kepçe ile düzlenen bahçe ve parklar, silindir ile sertleştirilir. Sertleşen bu zeminin çöken kısımlarına ekleme yapılır. Bu eklemenin yapılmasından sonra tekrar düzleme yapılır. Sert ve düz hale gelen zeminin üzerine beyaz kum yayılır. Bu yayma işleminde zeminin düz olması önemli bir konudur. Taşlar özenle yan yana dizilir ve her dizme işlemi esnasında plastik çekiçle çekiçlenir. Buradaki amaç taşın tam oturmasıdır.

Taşların arasında küçük bir aralık kalır. Bu aralıklara kum doldurulur. Bu kum yağmur suyunu görünce sertleşir. Yıllarca rahat kullanacağınız ve estetik yapısından hiç bir şeyi kaybetmeyen bu taşlar, bahçe ve park dekorasyon bütünlüğüne uyum sağlayabilmektedir. Ankara parke taşı, Ankara parke taşı konusunda hizmet veren firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermeyin.

Ankara parke taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>