Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Bahçe yer döşeme taşları fiyatları
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Bahçe yer döşeme taşları fiyatları

Bahçe yer döşeme taşları fiyatları

Bahçe döşeme taşları fiyatları eski ve ya yeni yerleşim alanları için yapılması gereken çalışmalardan biriside dış mekan güzelleştirme adı altında çevre düzenleme çalışmalarıdır. Çevre düzenleme çalışmaları oldukça kapsamlı bir işlem olup ismi adı altında birçok kalem de işi içerisinde kapsar ve bu kalem işlerden biriside bahçe döşeme taşları ve fiyatlarıdır. Bu taşlar yapıların modeline, zemine ve  bütçe ye göre değişmektedir. Bahçe döşeme taşları arasında alanlara göre özel modellerden birisini ekonomik fiyatlarda ve kalıcı olacak şekilde yaptırmak için nelere dikkat edilmeli? Bahçe döşeme taşları fiyatları ne kadar? Bahçe döşeme taşları fiyatları kadar işçilik fiyatları ve taş kalitesi de son derece önemlidir. Onun için fiyat araştırması sırasında bahçe döşeme taşlarının tse belgeli olmasına özen göstermesiniz. Gelimim bahçe yer döşeme taşı modelleri ve fiyatlarına

ÇİM TAŞI

Bahçe yer döşeme taşları arasında yoğun olarak tercih edilen 60x40 ebatlarında kırmızı ve gri renkte üretilen çim taşları küçük bahçe sahipleri için çok fazla kullanım avantajını da beraberinde getirmektedir. Örnek olarak bahçe ve otopark alanı alanı olarak uygulanan çim taşı modellerine içerisine çim ekile bilir ve üzerine araç çıkmasından kırılma esneme yapmaz kırmızı ve gri renkleri ile de döşeme esnasında modeller verile bilir. Bahçe yer döşeme taşlarından birisi olan çim taşı malzeme işçilik dahil fiyatları alanlarına göre 40 TL ve 50 TL aralıklarındadır.

KARO TAŞI

Bahçe yer döşeme taşları arasında ve dükkan önü kapalı otopark alanları gibi bölgelerde de tercih edilen 30x30 ve 40x40 ebatlarında üretilen karo taşı modelleri bahçe düzenleme çalışmalarınızda çardak altı treduvar, balkon gibi bölgelerde de tercih edile bilir. İç mekan ve dış mekan için 2 farklı türde tercih edilen bu bahçe yer taşı döşemeleri fiyatları ise Ankara içersinde malzeme işçilik her şey dahil 50 TL den başlayarak 100 TL ye kadar kalite, kalite değişmektedir.

KAYRAK TAŞI

Gerek duvar kaplamaları gerek yer kaplamalarında tercih edilen bahçe yer döşeme taşları arasında fiyat konusunda en pahalı ürün diye biliriz. Genelde lüks yapılarda daha çok karşımıza çıkan kayrak taşı modelleri duvar ve yer döşemelerinde takım olarak uygulana bilir. Derz dolgulu olarak bahçe yer döşeme taşlarında alternatif olarak güvenle tercih edebileceğiniz bir üründür. Kayrak taşı döşeme fiyatları 100 TL ve 150 TL aralıklarında uygulanmaktadır.

KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEMESİ

Bahçe yer taşı modelleri arasında en ekonomik ve neredeyse en uzun ömürlü taşı olan kilitli parke taşı döşemeleri bahçe düzenleme çalışmalarında yürüme yolları, otopark alanları ve diğer sert zemin çalışmalarında da tercih edilmektedir. Ayrıca sökülüp tekrar uygulana bilmesi de avantajları arasındadır. Kilitli parke taşı döşeme fiyatları Ankara içersinde 25/30 TL aralıklarındadır.

Yukarıda belirtilen bahçe yer döşeme taşları fiyatları genelde yer sert zemin çalışmalarında tercih edilmektedir. Ve en ekonomik yer döşeme taşları listesidir. Kullanım alanlarına göre traverten taşları da tercih edilmektedir. Sizlerde Ankara içersinde bahçe yer döşeme taşları fiyatları almak için bizi arayarak  işçilik konusunda da destek ala bilirsiniz.Yukarı daki fiyatlandırmalara KDV dahil değildir ve fiyatlar 2018 yılı için geçerlidir. 

bahçe yer döşeme taşları

 

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>