Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Batıkent Kilit taşı
Nerelerdeyiz

Hizmet Bölgelerimiz

Anasayfa    Hizmet Bölgelerimiz    Batıkent Kilit taşı

Batıkent Kilit taşı

Dış mekan çevre düzenleme hizmetlerinin en önemli konusu olan Batıkent kilit taşı seçenekleri, firmamızın etkili çalışma seçenekleriyle pratik bir şekilde çözümlenmektedir. Bu taşların en önemli özelliği doğal etkenlere karşı dayanıklı pres teknolojisiyle üretilmiş olmasıdır. Ağır yük taşıyan araçların maddesel baskısına karşı oldukça dayanıklıdır. Oto parklarda kullanılmasının nedenlerinden biri dayanıklı olmasıdır. Kırılma meydana geldiği zaman kolaylıkla değişim yapılabilmektedir. Dar sokaklarda bu taşların kullanılmasının nedeni, kanalizasyon arızalarında kolay bir şekilde yerinden çıkarılabilmesidir.

 Özel Mekanik Yapı

 Özel pres sistemi ile üretildiği için, sert bir alaşıma sahiptir. Suyu içerisine almayan bu ürün, nem izolasyon özelliklerine sahiptir. Bu nedenle uzun ömürlüdür. Pres özelliği nedeniyle, kırılma olasılığı düşüktür. Değiştirilebilir özelliği nedeniyle, özellikle dar sokaklarda sıkça karşımıza çıkar.

 Görsel ve Tasarım Özellikleri

 Bu ürünlerin özel tasarım özellikleri, kaymayı önlemektedir. Geçmeli özel yapısı sayesinde, hem estetik ve hem de kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Siyah, kırmızı, sarı, yeşil ve beyaz gibi renk seçeneklerine sahiptir. Elips ve baklava desenli özelliği ile tercih edilmektedir. Tasarımsal özelliklerinin mükemmel olması nedeniyle, bu gün parklarda, bahçelerde ve dar sokaklarda en çok kullanılan malzemedir. Görselliğin mükemmel olmasının yanı sıra, çamur oluşumunu engellediği için, bahçe ve parkların kullanım alanını genişlemektedir. Oto park çalışmalarında da en çok kullanılan zemin kaplama ürünüdür.

 Site bahçelerinin düzenlenmesinde de en çok tercih edilen taşlar Batıkent parke taşı ürünüdür. Bu taşların döşenmesi uzmanlık isteyen bir iştir. Öncelikle taşın döşeneceği mekanın düzleştirilmesi gerekir. Silindir ile yumuşak yerler çökertilir. İleride çökme meydana gelmemesi için önemlidir. Çöken kısımlar doldurulur ve tekrar düzleştirilir. Düzleştirme işleminin ardından ince bir kum döşenir. Bu işlemden sonra Batıkent kilit taşı ustası döşeme işlemlerine başlamaktadır. Döşeme işleminde isteğe bağlı desen çalışması da yapılabilmektedir. Taşların arasında belli bir boşluk bırakılmaktadır. Taşların sabitlenmesi için yumuşak keserlerle sabitleme yapılmaktadır. Döşeme işlemi bittikten sonra, ince kum, taşların arasına doldurulmaktadır. Yağmur yağdıkça, taşlar zemine daha iyi yapışmaktadır. Özel tasarımı sayesinde kayma meydana gelmez. Bu işte ustalık önemlidir. Kaliteli ustalık, kaliteli iş çıkaracaktır.

 

kilit taşı fiyatları

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>