Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Beton Parke Taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Beton Parke Taşı

Beton Parke Taşı

Beton Parke taşı  15 m2lik paletler halinde alana getirilen ve tane, tane olarak alana işlenen Beton Parke taşı  döşemesi ekip olarak yapılmaktadır. 5 kişilik bir Beton Parke taşı  ekibi günlük ortalama 300 m2 kilit taşı döşemesi yapmaktadır. Son derece yorucu bir işçiliği olan Beton Parke taşı  döşemeleri kullanım avantajları saymayla bitmeyecek kadar fazladır. Bu uygulama otopark, bahçe, yürüme yolları gibi alanlarınızın kötü görünümünü düzeltmekle birlikte bu bölgelerde oluşan toz, toprak gibi sorunlardan sizleri de kurtararak çevreye daha modern bir görüntü sunacaktır. Beton Parke taşı  neredeyse bütün apartman ve site çevre düzenlemem peyzaj çalışmalarında kullanılmaktadır. Ve farklı modellerde olanlarını da görmek mümkündür.

Eskimiş uygulandığı alanda kötü bir görünme sahip Beton Parke taşı modeli de görmek mümkündür. Bunun tek nedeni kalitesiz Beton Parke taşı  modelleridir. Hatta öyle alanlar görmekteyiz ki aracımızla bile üzerinden geçemeyecek kadar bozuk bir yol haline gelmiştir. Kalitesiz ve amatörce döşenmiş kilit taşı döşemelerinin getirdiği sonuçlardır bunlar. Beton Parke taşı  döşemesi gelecek yıllarda bu hale gelmemesi için uzman bir hizmet almanız gerekmektedir. Beton Parke taşı  fiyatları taş çeşitlerine ve alanlara göre değişmektedir.

KİLİ TAŞI ANKARA

Beton Parke taşı  zemin döşeme kaplamalarından birisidir. Önümüzde bu zemin kaplama taşları arasında çok fazla seçenekler vardır. Beton Parke taşı  dışında zemin kaplama taşları arasında kayrak, taşı, granit taşı, karo taşı, andezit taşı gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Ancak Beton Parke taşı  modelini bu sıralamadan ayıran avantajları çok fazladır. Bunların en başında geleni kilit taşı fiyatları ve kalitesidir. Model olarak biraz eski olmasına rağmen en sağlam zemin döşeme taşları arasında 1nci sıradadır. Beton Parke taşı ’nın sağlam bir zemin üzerine döşenmesi son derece önemlidir.

ANKARA KİLİ TAŞI

 Eğer yukarı da belirtimiz gibi eski bir Beton Parke taşı  modeli zaten alanda uygulanmışsa ve tadilatı mümkün olmayacak kadar yıpranmışsa Beton Parke taşı  modelini sökmeden üzerine yeni bir kilit taşı döşemesi yapmanız en sağlıklı karar olacaktır. Hem zeminde beton görevi gören bir alan olacak hem zemin hiç oynatılmamış olacaktır. 2017 yılında Ankara eryaman da bulunan Ata sayanlar sitesi yönetimi bu tarz sorunlarla alakalı bizim ile iletişime geçerek mevcutta bulunan kilit taşlarının sökülerek atılması ve yeni taşın yapılmasını talep etmişlerdi.

KİLİT TAŞI DÖŞEMESİ

 Firmamız  yerinde keşif yaparak yönetime eski taşların sökülmesi atılması ayrı bir bütçe ve söküldükten sonra çıkacak zemin kapalı bir kutu olduğunu söyleyerek hiç bozmadan üzerine yeni kilit taşı döşemesi yapmayı önermiştik ve yönetime de mantıklı gelen bu çalışmayı gerçekleştirerek Beton Parke taşı  döşemesi yapılan alana firmamızın kilit taşı nakliyesini gerçekleştiren ağır tonajlı tırları taş döşemesinden sonra üzerinde gezdirerek ne kadar doğru bir çalışma yaptığımızı da göstermiş olduk Ankara içersinde çok Beton Parke taşı  döşemesinde kaliteli referanslara ulaşan firmamız kilit taşı döşemesi konusunda Ankara da tek marka haline gelmiş durumdadır. Sizlere Kilit taşı döşemesi ve diğer çevre düzenleme çalışmalarınızda kaliteli bir hizmet almak için bizi arayarak ekonomik fiyatlarımızdan yararlana bilirsiniz.

beton parke taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>