Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Çim taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Çim taşı

Çim taşı

Çim taşı 60x40 ebatlarında ve içerisinde yuvarlak şeklinde gözenekleri olan kırmızı ve gri renklerde üretilen çim taşı bahçe dekorasyonlarımızda rampa gibi alanlarda tercih edilmektedir. Çim taşı küçük  bahçe düzenlemelerinde daha sıklıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise çim taşı çeşitleri uygulandığı alanlarda hem sert zemin hem yeşil alan olarak kullanıla bilmesidir.

Küçük bir bahçeye sahip iseniz otopark alanınıza çim taşı uygulaması yaptırarak hem yeşil alan hem sert bir otopark zeminine sahip ola bilirsiniz.Peki çim taşı döşemesi nasıl yapılır. Çim taşı döşemesi yapılacak alanda öncelikle zemin düzenlemeleri yapılmaldır. Düm düz bir toprak zemin olmalıdır. Kilit taşı üzerine vurulan kompaktör makinesi çim taşı üzerine vurulamayacağı için alanın düz tesviye edilmesi şarttır.

Aksi takdirde çim taşı döşememiz engebeli duracaktır. Buda taşların düz görünmemesine sebep olur. Çim taşı gözenekleri sayesinde toprağın hava alması sonucu çim ekimi yapılır. Çim taşı sonrası gözeneklere çik ekilmektedir. 1 m2 ye 4 adet çim taşı düşmektedir. Sizlere Ankara içerisinde çim taşı satışı ve diğer çevre düzenleme işleri için hizmet veren firmamız çim taşı ve diğer bahçe düzenleme işleriniz için hizmetinizde. 

çim taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>