Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Dikmen Parke Taşı
Nerelerdeyiz

Hizmet Bölgelerimiz

Anasayfa    Hizmet Bölgelerimiz    Dikmen Parke Taşı

Dikmen Parke Taşı

Caddelerde ve sokaklarda yol kaplaması için en çok tercih edilen yöntemler asfaltlama veya parke taşı döşeme olmaktadır. Asfaltlama metodu uygulaması uzun süre alan ve sıcak şehirlerde güneşi yansıtarak daha yüksek sıcaklıklara sebep olan bir yöntemdir. Aynı zamanda asfaltlama sonrasında bir süre asfaltın oturması beklenmelidir. Mevsim değişikliklerinden sıklıkla etkilenen asfalt yollar alt yapılarda bir sıkıntı yaşandığında da parçalanmak ve daha sonra yamalanmak zorunda kalmaktadırlar.  Bu sıkıntıların yaşanmaması için dikmen parke taşı ile kaplamaya geçmiş bulunuyor. İlçe de birçok bölgede uygulanan dikmen parke taşı döşemeleri yollara renk katıyor. Dikmen kilit taşı sağlamlığı ve döşemede sağladığı kolaylığı ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Sokaklarda Dikmen Parke Taşı Uygulamaları

Dikmen Ankara’nın en işlek ve kalabalık ilçelerinden biri olduğu için yollar daha fazla kullanılmakta ve eskimektedir. Bu eskimeler sonrasında her defasında yeniden asfalt uygulanması daha zor bir durum oluşturmaktadır. Dikmen’in bu sıkıntılardan kurtulması için dikmen parke taşı uygulamaları yapılmalıdır. Bu sayede bir defa döşenen kilit taşlar uzun yıllar boyunca yollarda dayanıklılık sağlayacaktır. Bu taşlar her mevsimde avantaj sağlayan asfalt gibi donma veya kayganlık yapmayan ürünlerdir. Bu neden ile farklı renkleri ve dokuları ile birçok kentte sokak kaplamalarında tercih edilmektedirler. Dikmen parke taşı uygulamalarında da bu taşlar sağlamlıkları sayesinde çok kaliteli sonuçlar oluşturmaktadır.

Dikmen Parke Taşı İle Sağlam Yollar

Asfalt uygulamalarında alt yapı sorunlarının çözülmesi için asfaltın parçalanması ve alanın kazılması gerekir. İşlemler tamamlandığında tekrardan yapılan asfalt yama asfalt olduğu için trafikte ve ulaşımda sorun çıkmaktadır. Bu neden ile asfalt uygulamaları yerine Dikmen gibi büyük bir ilçede trafik sorunlarına da çözüm olması için dikmen parke taşı uygulamaları yapılmalıdır. Bu uygulamalar sayesinde herhangi bir alt yapı sorunu yaşandığında rahatlıkla kilit taşı kaplamaları sökülerek tadilatlar yapılabilir ve sonrasında yol kaplaması çok kolay bir şekilde yinelenebilir. Özel alanlarda, sitelerde, yürüyüş yollarında ve parklarda da tercih edilen bu taşlar dikmen parke taşı uygulaması için en uygun ürünler olmaktadır.

dikmen parke taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>