Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kaldırım taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kaldırım taşı

Kaldırım taşı

Şehir hayatının vazgeçilmezlerinden olan parke taşları birçok avantajı beraberinde getirir. Daha estetik, güzel ve yaşanılır mekanların oluşturulmasını sağlarken modern şehir dokusu bozulmamış olur. Parke taşları uzun yıllar ağır yüklere ve doğa şartlarına dayanmayı sağlar. Parke taşları günümüzde birçok yerde kullanılmaktadır. Sokaklarda, şehir içi yollarda, sanayi alanlarında, araç park yerlerinde, apartman, hastane, bahçe, yürüyüş yollarında, site, okul, ticaret merkezlerinde ve fabrika çevrelerinde uzun yıllar bozulmadan güvenle kullanılabilir. Farklı renk seçenekleri ve dekoratif görünümüyle sokakların canlanması sağlanır. Kaliteli parkelerin kullanılması, alınacak verimi artırır. Bunun yanı sıra Kaldırım taşı fiyatları da parkelerden alınacak verim konusunda oldukça önemlidir. Tecrübeli bir Kaldırım taşı fiyatları tarafından monte edilen parkeler uzun yıllar sapasağlam dayanabilir.

 Kilitli Parke Taşının Avantajları Nelerdir?

 Kilit taşları tamamen doğayla uyumlu, çevreye duyarlı malzemeden üretilir. Kilit parke taşları her türlü açık ve kapalı mekanlarda dekoratif renk ve desen seçenekleri ile çevre düzenlemelerine katkıda bulunur. Kolay temizlenme ve silinme özelliği ile zahmetsiz ürünlerdir. Soğuk havalara donma olayına karşı dayanıklılığı yüksektir. Herhangi bir altyapı sorunu olduğunda, birbirlerine kilit sistemi ile bağlı olduğu için sadece o kısımdaki taşları sökmek yeterlidir. Bu aşamada sökülen taşlar, tekrar kullanılabileceği için malzeme ve işçilikten tasarruf sağlanmış olur. Kilitli parke modellerinde, 10 cm, 8 cm ve 6 cm olmak üzere üç farklı yükseklik seçeneği bulunmaktadır. Uygulama yapılacak zeminin özelliklerine göre, kilitli parkenin kalınlığını Kaldırım taşı belirlemelidir.

 Parke Taşları Nasıl Monte Edilmelidir?

 Kilitli parke taşları bilgisayar destekli, tam otomatik beton santrallerinde üretilir. Üretiminin ardından döşeme yapılacak zeminin özelliklerine göre gerekli görülmesi durumunda Kaldırım taşı tarafından zeminin iyileştirilmesi amacıyla stabilize malzemesi sıkıştırılır. Parke taşlarının düzgün görünüme sahip olması amacıyla Kaldırım taşı tarafından 3-5 cm kalınlığında mastarlama işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemler sayesinde zemin, Kaldırım taşıdöşenmesi için hazır hale getirilir. Kilitli parke taşlarının döşemesi kilit ustası tarafından gerçekleştirilir.Usta, taşların yerine oturması için plastik uçlu çekiç ile baskı uygular ve böylece montaj işlemi gerçekleştirilmiş olur. Mekana en uygun kilitli parke taşını seçmek için kilit taşı ustaları ile görüşmek gerekmektedir.

kaldırım taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>