Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kalitesiz işçilik
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kalitesiz işçilik

Kalitesiz işçilik

Kili taşı Kalitesiz işçilik toprak, çamur gibi sorunlardan kurtulmak ve çevre güzelliğine bir nebzede olsa güzellik katmak için yapılan çalışmalar amatör uygulamalar yüzünden bazen büyük sorunlar yarata bilir. Ve yapılan işçilikle beraber harcanan para da boşa gide bilir. Aslında bu tarz sorunlar ben her işi yaparım diyip de hiç bir şey yapamayan ustalardan kaynaklanmaktadır. Herkes kendi işini yapsa bu tarz sorunların hiç birisi yaşanmaz bir gün Eryaman  da bir sitenin çevre düzenleme ve kilit taşı çalışması için teklif verecek olan firmamız siteye gittiğinde teklif veren diğer firmalardan birisi de sitenin çatısını yapan firmaydı abicim en yüksekten zemine ne ara indiniz J ahşap kalıpçı kilit taşı, karo taşı döşemesinden ne anlar bazı zihniyetler kilit taşı yere bırakılsın da nasıl bırakılırsa bırakılsın derdinde ancak her imalat da olduğu gibi kilit taşı imalatından uygulamasına kadar profesyonellik ister aksi taktirde resim de, gördüğünüz sonuçlarla karşılaşa bilirsiniz.

Peki kilit taşı döşememizi kaliteli bir uygulama olması için neler yapılır. Kilit taşı ve diğer yapılar için tabiri caizse ekmeği ekmekçiye vermek gerekir. Kilit taşı döşemeleriniz resimlerdeki gibi olamaması için profesyonel bir usta veya firma ile çalışmak sizin için en hayırlısı olacaktır. Sonuçta ayrılan bir bütçe ve özellikle yönetimlerin üzerindeki sorumluluklar var. Kilit taşı döşemeleri sağlamlığı öncelikle taban yani zemine bağlıdır. Güçsüz çökmeye el verişli bir zeminde yapılan çalışmalar kısa süre sonrasında çökme, kayma gibi sorunları da beraberinde getirecektir. Kilit taşı fiyatları alırken muhatap olduğunuz kilit taşı ustası ve ya kilit taşı firmanızı alanı görmesi için alana davet ederek kilit taşı döşemesinde yapılacak işleri yazılı teklif olarak almalısınız. Ayrıca buradan şunu da belirtelim toprak zemine kilit taşı döşemesi yaparız diyen kilit taşı ustasına itibar etmeyin. Sadece iş yapmak için verilen vaatlerden birisidir. O alan da mutlaka çökmeler olacaktır.

Kilit taşı döşemesi için anlaşılan usta alanda yapılan ölçülere göre döşenecek parke taşlarının m2 sini çıkarır. Kilit taşı m2 si enine ve boyuna göre ölçülür. Ve kenarlara gerek var ise bordür taşı ölçüleri alınır bordür taşı ölçüsü metre olarak sadece uzununa ölçülür 1 metreye 2 adet standart bahçe bordür taşı düşer ölçüler alınarak siparişler fabrikaya iletilir en geç 2 iş günü içerisinde verilen siparişler kilit taşı döşemesi yapılacak alana gelir kilit taşı  kalitesi olarak TSE belgeli olmasına dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır.  Alanda gerekli güçlendirme çalışmalarından sonra kilit taşı döşeme işlemine geçe bilirsiniz. Eğer resimdeki gibi bir kilit taşı döşemesi olmasını istemiyorsanız kilit taşı döşemesinde alanın akıntısını ve kilit taşı için çekilen mastarın hatasız olması gerekir. Kili taşı döşemesi sırasında ip ile ilk sıraları nizami bir şekilde örülmelidir ki kilit taşı döşememizde hatalar olmasın ve kilit taşı döşemesinin son aşaması taş üzerine kompakör vurularak kilit taşı döşemesinin sıkıştırılması yapılır. Sizlere 20 yılı aşkın süredir Ankara da çevre düzenleme çalışmalarında hizmet veren firmamız 2018 yılında da kilit taşı ve diğer işleriniz için hizmet vermeye devam ediyor.

kilit taşı

 

 

 

 

 

 

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>