Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Karo Taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Karo Taşı

Karo Taşı

Karo taşı iç mekanlarda ve dış mekanların sert zemin kaplamalarında tercih edilen 30x30  40x40 ebatlarında üretilen yer döşeme taşıdır. Oldukça sağlam olan karo taşı üretimleri fayans, kalebodür gibi ürünlerle yarışıyor diye biliriz.Üretici firmalar bu konuda kıyasıya bir rekabet içesindeler.Günümüzde çok lüks modellerde karo taşı bulmak mümkündür.Karo taşı iç mekanlar için silimli karo olarak dış mekanlar içinse kaldırım karosu olarak üretilmektedir. Silimli karo taşı yüzü fayans gibi kaygandır. Kaldırım karoları ise yüzeyleri desenli tır tırlı dır. Uygulama sırasında desenli karo taşları ile çiçek gibi desenler çıkacaktır. Karo taşı da kilitli parke gibi kalite çok önemlidir. TSE belgeli olmasında fayda vardır.Karo taşını dükkan önlerinde yürüme yollarında tercih edebilirsiniz.

KARO TAŞI USTASI

Karo taşı ustası kesinlikle toprak bir zemin üzerine uygulanmaz Karo taşı döşemesi yapılacak alan beton olmalıdır. Karo taşı ustamız başlamadan önce karo taşı döşemesi için gönyesini alarak ipleri çekerek bütün kotları ayarlar Karo taşı ustalığı çok ince bir işçilik gerektirir. Karo taşı döşemesi yapılacak alanın tesviye işlemlerinin ardından harç karılır. Karo taşı harcı 03 kum ve çimento ile yapılır. Cıvık harç olmaz hafif nemki olacak şekilde harç karılır. Bir kova içerisinde sadece su ve çimento karıştırılarak şerbet yapılır. Uygulama sırasında mastarlanan kuru harç üzerine şerbet dökülerek harcın yağlanması saglanır. Ve karo taşı ustası karo taşlarını tek tek ipte gelecek şekilde dizerek üzerine tokmak vurarak karo taşının tamamen oturması sağlanır. Ve bir gün sonra biten karo taşı üzerine beyaz çimento ve mermer tozu ile derz yapılarak karo taşı üzerinde çek çek ile gezdirilerek derz verilir.Ve son olarak üzerine beyaz çimento serilerek derz lekeleri silinir. Sizlerde Ankara içersinde karo taşı satın almak ve uygulama yaptırmak için bizi arayarak fikir alış verişinde buluna bilirsiniz.

Ankara içi karo taşı hizmet bölgelerimiz: Gölbaşı karo taşı, Gölbaşı karo taşı ustası, Keçiören Karo taşı, Keçiören Karo taşı ustası, Balgat Karo taşı, Balgat karo taşı ustası, Sincan Karo taşı, Sincan Karo taşı ustası, Dikmen Karo taşı, Dikmen Karo taşı ustası, Yenimahalle karo taşı, Yenimahalle karo taşı ustası, Çayyolu karo taşı, Çayyolu Karo taşı ustası, Kazan karo taşı, Kazan karo taşı ustası 

karo taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>