Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilit Taşı Döşemesi
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilit Taşı Döşemesi

Kilit Taşı Döşemesi

Kilit taşı döşemesi 6 cm 8 cm 10 cm gibi farklı ebatlarda ve bir çok farklı modellerde üretilmektedir. Peki Kilit taşı döşemesi nasıl yapılır ? Bu yazımızda sizlere kilit taşı döşemesi ile ilgili nelere dikkat edilir ? Kilit taşı döşemesi yapılırken nelere dikkat etmek gerekir sizleri kısaca bilgilendirmek isteriz.Önceliğimiz elbette kilit taşı kalitesidir. Kilit taşı alırken üreticinizin TSE belgeli olmasına dikkat etmekte fayfa vardır. Merdiven altı  kilit taşı döşemesi üretimlerinin ömrünün çok az oldugunu bilmenizde fayda vardır.

Kilit taşı döşemesi yapılacak alanda ustamızın zemini düzenlemesi gerekldir. Öncelikli şunu bilmeniz gerekli toprak bir zemine kilit taşı uygulmasıı yapılmaz yapılsa bile ömrü oldukça kısa olacaktır. Zamanla çökmeler ve kilit taşı aralarından yabani otların çıkması kaçınılmaz olacaktır. Kilit taşı döşemesi yapılacak alanda sert zemin olması gerekir. Alan toprak ise mıcır serilip silindir gezdirilmelidir.  Bu işlem beton kadar saglam olmasa da kilit taşı ömrünü oldukça artıracaktır. Unutmayın zemin ne  kadar güçlü olursa Kilit taşı ömrüde o kadar uzun olacaktır.

Zemin güçlendirme işleminden sonra ise kilit taşı döşemesi döşemesi yapılacak alanların kenarlarına bordür taşları döşenir.Bordür döşeme işleminden sonra ise kilit taşı tozu serilerek mastar çekilir. Bu sıra da alanda su giderleri hangi bölgeye verilecekse mastarla meyil verilir. Ve Kilit taşı döşemesi başlar bu sıra da farklı renklerdeki  kilit taşı renkleri ile göze hoş gelecek motifler verile bilir. Ve son olarak taş döşemesinden sonra kompaktör makinesi vurularak taşların sıkışması saglanır. Sizlere Ankara içinde kilit taşı döşemesi konusunda yıllardır. Hizmet veren firmamız güçlü referanslarıyla hizmet vermeye devam ediyor. 

kilit taşı döşeme

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>