Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilit Taşı Fiyatları
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilit Taşı Fiyatları

Kilit Taşı Fiyatları

Kilit taşı döşemesi günümüzde çokça tercih edilen bir uygulamadır ve kilit taşı fiyatları metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Kullanımı oldukça yaygınlaşan parkelerin artık üretimi de oldukça yaygınlaşmıştır. Hem sağlamlığı hem de çeşit zenginliği kilit taşı tabir edilen parkelerin tercihini etkilemekte ve kilit taşı fiyatları da buna göre değişiklik göstermektedir. Kilit taşı seçiminde uygulama öncesi alan araştırması yapılıp, farkı firmalardan kilit taşı fiyatları alınarak eşdeğer kalitedeki ürünler arasında tercih yapılabilir.

Uygulama Alanlarının Kilit Taşı Fiyatlarına Etkisi

Kilit taşı, sağlamlığı ve dayanıklılığı sayesinde birçok kullanım alanına sahiptir. Her türlü kapalı ve açık alanın kaplanmasında kullanılır. Genel olarak, yol, cadde, meydan, park yeri, okul bahçeleri, site, apartman bahçeleri, yürüyüş alanları gibi birçok yerde yararlanılabilir. İyi bir uygulama sonucu istenen verim elde edilir ve uygulanan zemin ağır araç trafiğine dahi maruz kalsa yıllarca kendini muhafaza edebilir. Kilit taşı fiyatları da kilit taşının kalitesine göre değişse de asfalt, beton gibi kaplama ürünlerine göre daha uygundur. Ve yaşam alanlarının birçok farklı malzeme yardımıyla düzenlenmeye çalışılan estetik görünümü farklı renk ve şekillerdeki kilit taşları sayesinde tek başına karşılanabilir.

Kilit Taşı Fiyatları ve Avantajları

Kilit taşı, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir ve uzun vadede kilit taşı fiyatları çok daha ekonomik hale gelmektedir. Mesela, ülkemizde özellikle kazı çalışmaları çok sık yapılmaktadır. Caddelere, sokaklara baktığımız zaman aynı yerlerin tekrar tekrar kazılıp açılıp kapatıldığını görebiliriz. Bu yüzden, özellikle asfalt olan yerler sürekli yama yapılarak tamir edilir. Yama ise hem kalitesizdir hem de çirkin bir görüntü oluşturur. Oysa kilit taşı, altyapı çalışmalarında kalaylıkla sökülüp tekrar takılabilir. Kilit taşı, her türlü kava koşullarına, dona, kara, kayganlığa karşı güvenlidir. Özellikle kar sonrası dondan etkilenmez ve kabarma, kalkma yapmaz. Ayrıca çok çeşitli şekillerde, renklerde, desenlerde üretilebilmektedir. Bu sayede uygulanan alanın havasını değiştirir, rengârenk, estetik bir görüntü ortaya çıkar. Modellere göre kilit taşı fiyatları değişse de genel itibariyle oldukça uyguna gelir.

kilit taşı fiyatları

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>