Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilit Taşı Ustası
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilit Taşı Ustası

Kilit Taşı Ustası

Kilit taşı ustası Ankara içerisinde Kilit taşı döşemesi konusunda nelere dikkat edilmeli ? Kilit taşı döşemesi nasıl uzun yıllar kalıcı olacaktır. Bu yazımızda Kısaca Kilit taşı döşemesi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Kilit taşı uygulaması alanalara göre değişmektedir. Bildiğiniz üzere kilit taşı sadece tek bir çeşit degildir. Bir çok farklı ebatlarda ve modellerde üretilmektedir. Elips taşı, dekor taş,  kare taş ve diğerleri bunlar arasından kilit taşı döşemesi yapılacak alana en uygununu seçmek gereklidir.

ALANLARA GÖRE KİLİT TAŞI

Kilitli yapıları sayesinde açılma yapmayan   S taş ve aşık taşı modeli yanı standart kilit taşı modeli otopark alanlarında daha verimli olacaktır. Araç trafiğinden etkilenmez kilitli yapısı sayesinde açılma yapmayacaktır. Ancak araç trafiğine mağruz kalan bölgelerde kilitli olmayan parke taşı modelleri kare taş, dikdörtgen taş gibi kilit taşı çeşitleri açılmalar yapacaktır. Bu tarz sorunlar yaşamamak için sizlerde kilit taşı seçerken alanında ne kadar kalıcı olacak dikkat etmenizde fayda olacaktır. Bu konu da bir kilit taşı ustası na danışa bilirsinsiz

KİLİT TAŞI USTASI

Kilit taşı ustası kilit taşı döşemesi yapılan bir alan da 15-20 yıl kadar kalıcı olduğu için kilit taşı döşemesinin de sorunsuz hatasız olması gerekir ? peki uygulama sırasında ne gibi hatalar ola bilir ? hatasız bir kilit taşı döşemesini  kilit taşı döşemesi yapılan alanın 10 m gerisine geçip kilit taşı çizgilerinin düz gidip gitmediğini anlaya bilirsiniz. Kilit taşı çizgileri düz gitmesi gerekir. Bunların dışında da kilit taşı uygulamasında çekilecek olan mastardır. Bu işlem sırasında yağmur suları ve benzeri su akıntılarının logarlara ve diğer giderlere taşınması gerekir. Kilit taşı ustası nın dikkat etmesi gereken en önemli detaydır.Kilit taşı ustası mastar çekme işleminin aradından kenarlara bordür taşı döşemesi yapılır. Kilit taşı ustası bordür taşları ile kilit taşı yapılacak alanın gönyesini net almalıdırki aralarda boşluk az kalsın. Ve kilit taşı döşemesi için ip çekilir. İlk birkaç sıra çok önemlidir. İpe net uyulması gerekirki ilerleyen sıralarda kilit taşı içersinde sıkışmalar yaşanmasın kilit taşı döşemesi yaparken kırmızı, beyaz, sarı, gri gibi renklerde kilit taşı döşemesinize farklı motifler desenler vererek daha dekoratif bir görüntü sağlaya bilirsiniz.  Ankara kilit taşı ustası konusunda bizi arayarak ekonomik ve garantili fiyatlarımızdan yararlana bilirsiniz.

kilit taşı ustası kilit taşı ustası kilittaşı ustası  kilit taşı ustası

kilit taşı ustası

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>