Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilitli Parke
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilitli Parke

Kilitli Parke

Kilitli parke Kaplama uygulamasının yapılmasındaki temel amaç parklarda, bahçelerde, kaldırımlarda ve sokaklarda daha çok önceden toprak ya da kalitesiz bir asfaltla sağlanmış olan kaplamanın çevre dostu bir çözümle yer değiştirmesini sağlamaktır. Bu konuda kilitli parke kaplamalarında söz konusu uygulamanın yapılacağı yerlerle kullanılan ürünlerin mutlaka uyum içerisinde olduğuna dikkat edilmelidir. Bu taşların rengi ile bahçe dekorasyonunun uyumu, kilitli parkeüzerinde tercih edilen renkle duvar renklerinin ya da sokaktaki apartmanların renklerinin uyumu şeklinde kendini gösterebilmektedir. Böylece uzun süre boyunca değiştirilmeden kullanılacak olan bu taşların tekrar kaldırılmadan kullanılması mümkün olabilecektir.

Kilitli Parke Kalitesi  Öne Çıkmalı!

Parkelerin satın alınması aşamasında kişiler dikkat edebilecekleri bazı ipuçları sayesinde kilitli parkekullanımının en ideal şekilde yapılmasını da sağlayabilirler. Burada daha çok ürünlerin fiyatları ve dayanıklılığına dikkat ediliyor olsa da kişilerin daha bilinçli bir biçimde dayanıklılığa etki edecek unsurlara bakarak ürünleri satın alma yoluna gitmesi gerekmektedir. Pek çok alanda kilitli parkekullanılmasındaki temel amaç söz konusu malzemelerin su emme kuvvetlerinin son derece güçlü olmasından kaynaklanmaktadır. Bu durum özellikle soğuk havalarda dona karşı mukavemetin artmasını sağladığı gibi aynı zamanda yağmur sularının toprağa iletilmesini sağlamada da etkili olmaktadır. Burada kişiler söz konusu parke taşlarının yüzeylerinin ıslandığı durumlarda kayganlaşıp kayganlaşmadığına bakarak ürünleri satın almaya karar verebilirler.

Kolay Kullanımı ve Bakımı ile Kilitli Parke

Hemen hemen her parkta, sokakta ve bahçede kilitli parkekullanımının tercih edilmesinde belli başlı sebepler bulunmaktadır. Bunların arasında ilk sırada söz konusu taşların döşenmesinin çok kolay bir şekilde yapılması gelmektedir. Kilitli bir sisteme benzeyen yapısı sayesinde taşların rahatlıkla iç içe geçmesini sağlayarak uyum içinde kullanılmasını sağlayan bu taşlar aynı zamanda hataların oluşması halinde taşların kaldırılarak yerine yenisinin konulmasını da sağlayabilmektedir. Bunun dışında kilitli parkeuygulaması sırasında istenilen görünüme sahip olan çözümlerin üretilmesi noktasında taşlarda farklı renk çözümlerinin ortaya konmuş olması da dekoratif nitelikler bakımından ürünlerin kolay kullanımı ile birlikte estetik çözümler üretilmesi noktasında da etkili olmasını sağlar.

Kilitli parke

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>