Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilitli Parke Ankara
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilitli Parke Ankara

Kilitli Parke Ankara

Kilitli parke Ankara, kilitli parke taşı , gibi yer döşeme taşları diğer ürünlere oranla daha uzun ömürlü ve daha dekoratif bir görünüme sahiptir. 6 cm 8 cm normal çimentolu buhar kürlü olarak üretilen kilitli parke Ankara bir çok kamu kurum ve kuruluş ihalelerinde de tercih edilmektedir. Kilitli parke Ankara’nın en büyük avantajlarından birisi çıkarılarak tekrar uygulanmasıdır. Tadilatı son derece basit olup çok ekonomik fiyatlarda yapılmaktadır. Kilitli parke Ankara kullanım açısından oldukça dayanıklı olup aşınma ve kayma yapmaz

Kilitli parke Ankara genelde kırmızı ve gri renklerde bulunur. Ancak kilitli parke Ankara özel isteğe göre farklı renklerde de üretilmektedir. Farklı renklerdeki kilitli parke Ankara çeşitleri ile taş döşeme esnasında baklava desenleri, üçgen desenler ve otopark alanlarında araçlar için şerit çekile bilir. Ancak renkli kilitli parke Ankara TSE belgesiz kalitesiz bir ürün ise bu renkli kilitli parke Ankara çeşitleri renklerinde solmalar meydana gelecektir. Bu her kilitli parke taşında olmaz TSE belgeli olan parke taşı çeşitlerinde renk solması yaşanmamaktadır.

Kilitli parke Ankara fiyatları döşeme yapılacak alanlara göre değişmektedir. Bu değişkenliklerin başlıca sebeplerinden bir tanesi kilitli parke Ankara döşemesi yapılacak alandır. Eğer alanda sıkıştırma yapılması gerekiyorsa yani alanımız toprak bir zemin ise mutlaka sıkıştırılma yapılması gereklidir. Kilitli parke Ankara zemin sıkıştırma işlemleri zemine dolgu malzemesi serilerek üzerine silindir gezdirilerek zemin sıkıştırılması sağlanır. Zemin sıkıştırması kilitli parke Ankara için son derece önemli bir çalışmadır. İlerleyen zamanlarda Kilitli parke taşı nın çökmesini engelleyecektir. Kilitli parke Ankara fiyatları malzeme işçilik dahil Ankara fiyatları 25- 30 TL aralarında alanlara göre farklılık göstermektedir. Ankara da kilitli parke taşı satışı ve uygulaması yapan firmamız dan fiyat almadan karar vermeyin.

kilitli parke ankara

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>