Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
kilitli parke fiyatları Kilit taşı Ankara
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    kilitli parke fiyatları Kilit taşı Ankara

kilitli parke fiyatları Kilit taşı Ankara

Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları  ve ustası beton mu arayan müşterilerimizin yoğun olarak sordukları sorulardan bir tanesi kilit taşı fiyatları ve kilit taşı mı beton mu sorusu bu yazımızda beton ve kilit taşı arasındaki kalite farkından kısaca bahsetmek istiyoruz. Ayrıca web sayfamızda Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları  ve ustası gibi arama terimlerinin cevaplarına da web sayfamızdan ulaşa bilirsiniz. Şimdi gelelim beton mu kilit taşı mı? Sorusunun cevabına günümüzde neredeyse bütün petrol istasyonlarının zemin döşemelerinde beton tercih edilmektedir.

Ve yine sıklıkla görüyoruz ki bu beton çalışmalarının neredeyse tamamın da zamanla patlamalar, çatlamalar gibi sorunlar meydana gelmektedir. Üstelik bu alanlarda bulunan beton çalışmaları sıradan beton uygulamaları gibi olmamasına rağmen sıradan peki bu alanlarda kullanılan betonu sıradanlıktan çıkaran nedir? Aslında uygulama sırasında bu beton uygulamasına birçok katkı maddesi eklenmesine rağmen yinede bu taraz sorunlar yaşanmaktadır.

 Bu arada Bu katkı maddeleri yüzey sertleştirici, ve renklendirici toz boyalardır. Beton atılmadan önce alana sıkıştırma malzemesi serilerek betondan önce zemin güçlendirilir. Ve Yine betonun altına çelik hasır serilir son olarak beton atılır ve üzerine helikopter vuralarak hatasız bir alan oluşması amaçlanır evet tüm bu çalışmalara rağmen ne yazık ki yinede beton çatlaması ve kavlamalar meydana gelmektedir. Ve bunların tadilatını kısa vadede hallede bilirsiniz. Net bir çözüm imkansız dır.Gelelim kilit taşı ve parke taşı döşemesindeki sorunlara.

Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları kilit taşı döşemesi

Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları kilit taşı döşemesi bu uygulamalar betondan son derece ekonomik olmasıyla birlikte göze daha güzel hitap etmektedir. Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları kilit taşı döşemesin de ,de betonda olduğu gibi mutlaka zemin güçlendirmeleri yapılmalıdır. Resimler de de gördüğünüz gibi aşama,  aşama güçlendirme yapa bilirsiniz. Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları kilit taşı döşemesinde hasır çelik gibi çalışmalara gerek yoktur. Ankara içerisinde yılda 5.000 m2 kilit taşı döşemesi yapan firmamız bu çalışmaların neredeyse tamamını beton yaptırıp 3 yıl bilemediniz 5 yıl sonra görüntü kirliliğinden sıkılıp üzerini Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları kilit taşı döşemesi yaptırmak isteyen müşterilerimizden oluşmaktadır.

Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları kilit taşı döşemesi

Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları kilit taşı döşemesi avantajlarından birisi de telafisi mümkün hatalar meydana getirmesidir. Tek tek el emeğiyle işlenen kilit taşı döşemeleri tane tane olmasının avantajı ile döşemesinde gelecek ufak tefek çökmeler çok kolay bir yöntemle kısa sürede telafi edile bilir. Ve bu işlemin maliyeti yok denile bilecek kadar azdır. Ayrıca Kilit taşı Ankara Kilitli parke fiyatları kilit taşı döşemesi de bir beton elemanı olduğunu unutmayalım kilit taşı, parke taşı, petrol alanları, okul bahçesi, apartman önü, ve otopark alanları gibi alanlar da da uygulanarak uzun vadede kalıcı çözümler sunacaktır.

kilitli parke

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>