Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilitli parke taşı birim fiyatları
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilitli parke taşı birim fiyatları

Kilitli parke taşı birim fiyatları

Online olarak kilitli parke taşı birim fiyatları ala bileceğiniz web sayfamızda diğer çevre düzenleme işleri hakkında da net bilgiler ala bilirsiniz. Birçok kamu kuruluşlarında ve özel yaşamlarının çevre düzenleme çalışmalarında tercih edilen kilitli parke taşı birim fiyatları Ankara içerinse 1m2 si 15 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. 500 doz olarak 6 cm ve 8 cm olarak üretilir. Uygulama dahil olarak fiyatları ise 25/30 TL aralıklarındadır. Bu fiyatlara Kdv dahil değildir. Kilitli parke taşı 6ve 8 cm yüksekliğinde buhar kürlü olarak da üretilmektedir. Her ikisi de aynı üründür ve aralarında bir fiyat farkı yoktur. Kilitli parke taş birim fiyatları şehir ve iş büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Kilitli parke taşı döşemeleri şehir yapılanmalarında ve akabinde çevre güzelleştirme çalışmalarında uygulanmaktadır. Kilitli parke taşı birim fiyatları m2 bazında değerlendirilir. 500 doz olarak 6 cm ve 8 cm olarak üretilir.

Kilitli parke taşı birim fiyatı sizin uygulama yaptıracağınız bölgelere göre değişmektedir. Ve döşemeleri ekip olarak gerçekleştirilmektedir. Kilitli parke taşı döşemesi yapılacak alana gelen ekiplerimiz çökmeye meyilli bir alan ise bu bölgelerde taş döşemesinden önce mutlaka gerekli olan zemin güçlendirme çalışmalarını gerçekleştirir. Kilitli parke taşı için son derece önem arz eden taban sağlamlına beton ve ya veya tabana serilen diğer dolgu malzemeleri ile de gerçekleştirilir. Kilitli parke taşı döşemesinde bir mastar ustası ve kilitli parke taşı döşemesinde ipleri çekerek taşın başlangıç noktalarını çıkacak profesyonel bir kadroya gerek duyulur. Kilitli parke taşı döşemesi yapılacak alanın da şartları göz önünde bulundurularak istenilen meyile göre mastar çekilmelidir.

500 dozla 6 ve 8 cm olarak üretimi gerçekleştirilen kilitli parke taşı döşemesi mastar dan hemen sonra başlanır döşeme esnasında parke taşı döşemesi yapılacak alandaki gider kapakları kilitli parke taşından iki üç cm aşağıda olacak şekilde ayarlanır. 6cm lik kilitli parke taşı döşemesinde 4 cm de altına toz serildiğine göre alanda 10 cm yükseklik oluşacaktır. Ve gider kapakları Telekom kapakları gibi yerler aşağıda kalması kirli bir görünüme neden olacaktır. Ve bu yükseltme işleri malzeme işçilik dahil anlaşmalarda kilitli parke taşı m2 birim fiyatları içerisine dahildir. Renkli kilitli parke taşı fiyatları arasında m2 de 1 TL kadar küçük rakamlar vardır. Sizlerde kilitli parke taşı birim fiyatı almak için bizi aramanız yeterli olacak.

kilitli parke taişı birim fiyatları

 

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>