Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilitli parke taşı döşemesi
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilitli parke taşı döşemesi

Kilitli parke taşı döşemesi

Kilitli parke taşı döşemesi beton ve diğer çevre düzenleme ürünlerine alternatif olarak tercih ede bileceğiniz en sağlam açık alan döşeme taşlarından birisidir. Kilitli parke taşı döşemesi betonun kalıplanmış halidir. Beton ve diğer çevre düzenleme yapılarına oranla dayanıklılık konusunda açık ara birincidir. Dekoratif bir yapıya sahiptir ancak doğal taş değildir. Ham maddesi kum ve çimento dur. Beton ve Kilitli parke taşı döşemesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalırsanız sizin en doğru kadar Kilitli parke taşı döşemesi olacaktır. Bunların birçok nedeni vardır. Kilitli parke taşı döşemesi yapılmış alan ile beton atılarak bırakılan alan arasındaki görüntü farkı baya farklı olacaktır. Kilitli parke taşı döşemesi kuru ve güçlü bir zemine ihtiyaç duyar taş döşemeleri kesinlikle kuru ve oturmuş bir zemine yapılmalıdır. Kilitli parke taşı döşemesi fiyatlarını sorunuz

KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEMESİ, KİLİTLİ PARKE TAŞI FİYATLARI

Beton ne kadar sağlam olacak Kilitli parke taşı döşemesi kadar uzun ömürlü bir uygulama olmayacağı bariz açıktır. Ankara içerisinde her yıl 30 un üzerinde apartman ve site çevre düzenleme yapan firmamız neredeyse tamamında beton üzerine Kilitli parke taşı döşemesi yapmaktadır. Apartman ve site yönetimleri geçmiş yıllarda yaptırılan beton uygulamasından istenilen verimi alamayınca beton üzerine Kilitli parke taşı döşemesi kararı almaktadır. Peki çevre düzenleme çalışmasında beton tercih edenler nasıl bir yol izlemeli nelere dikkat etmeli?

Kilitli parke taşı Kilitli parke taşına alternatif olan beton uygulaması yapılmadan önce alanda kepçe ile tesviye işlemleri yapılır alana isteğe göre beton atılmasından önce mıcır serilir ve sıkıştırılır. Tıpkı asfalt çalışmalarında olduğu gibi ve mıcır üzerine çelik hasır serilir. Çelik hasır atılmadan yapılan beton uygulamasının hiçbir hükmü olmayacağını da ayrıca belirtelim çok kısa zaman içersinde beton da çatlamalar oluşmaya başlayacaktır. Çatlamaları bir nebze de olsa azaltacak işlemlerden biriside hasır çelik serilmesidir. Hasır çelik serilmesinden sonra beton atılmasına geçile bilir.

Beton uygulamasının hatasının telafisi biraz zor ve maliyetli olacaktır. Onun için beton atılırken gerekli gönye işlemleri düzgün alınmalı hatta nivo ile ölçüler alınmalıdır. Alt yapısında beton olan Kilitli parke taşı döşemesi kalıcı çözümüm olacaktır. Beton işleminden sonra ise Kilitli parke taşı döşemesine geçe bilirsiniz. Kilitli parke taşı döşemesi betondan biraz daha uygun fiyatlardadır. Kilitli parke taşı döşemesi için gerekli malzemeler Kilitli parke taşı döşemesi tozu, bordür taşı, ve Kilitli parke taşı Kilitli parke taşıdır. İlk etapta yapılması geren işlem bordür taşı döşemesi olacak kenar kısımlarda Kilitli parke taşı döşemesi kaymasını ve Kilitli parke taşı Kilitli parke taşını diğer bölgelerden ayırmak için gerekli bir uygulamadır. Ve son olarak Kilitli parke taşı döşemesi yapılır. Bu şekilde yapılan bir Kilitli parke taşı döşemesi her hangi bir çökme kayma yapmadan alanda kalıcı bir yapı ürünü olacaktır. Ankara içerisinde Kilitli parke taşı döşemesine döşeme işlemlerinde çalışma yapan firmamızdan fiyat almadan karar vermeyin.

kilit taşı fiyatları ankara

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>