Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilitli parke taşı fiyat
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilitli parke taşı fiyat

Kilitli parke taşı fiyat

Otopark zeminleri gerek araçlarımız gerek çevre güzelliği açısından son derece önemlidir. Çoğu zaman zemin çalışması yapılmamış otopark alanlarında ki engebeler yüzünden araçlarımızı park etmek bile istemeyiz tüm bu sorunlara çözüm olacak olan uygulamalardan biriside otopark zemin döşemeleri ve diğer sert zemin çalışmalarında tercih edilen kilit taşı modelleri otopark alanlarının neredeyse olmazsa olmaz semin döşeme taşlarından birisidir. Otopark alanlarında yapılacak çok önemlidir ve otopark kilit taşı döşemelerinde sağlam olması için dikkat edilmesi gereken çalışmalar olacaktır. Bu çalışmalar kilit taşı döşemesinden önce yapılmaz ise ilerleyen zamanlarda bozuk bir zeminle uğraşmak zorunda kala bilirsiniz.

Kilit taşı döşemeleri parke taşı döşemesi aynı ürünlerdir. Değişik modelleri mevcuttur bu modeller arasında ise geçmeli ve kendisini sabitleme özelliği bulunan klasik kilit taşı modeli aşık taşı diye de adlandırılmaktadır. Kilit taşı döşeme fiyatları kilit taşı firması kilit taşı ustasına ve uygulama yaptıracağınız bölgelere göre değişmektedir. Kilit taşı fiyatlarına etki edecek birkaç farklı konu vardır. Bunların başında gelen konu ise kilit taşı yapılacak alanımızın metrajı 300 m2 altında ki kilit taşı döşeme fiyatları 30 TL aralıklarındadır. Ve bu fiyatlandırmalarda zemin güçlendirme çalışması bulunmamaktadır. Zemin kalitesi kilit taşı döşemelerinde son derece önem arz eder. Peki kilitli parke taşı döşemelerinde nasıl bir zemin olmalıdır?

Kilitli parke taşı döşemesi için zemin şartları önemi kadar kilitli parke taşı ustası ve parke taşı kalitesi de önemli rol oynar onun için yazımızı dikkate alarak sılama ya uymanızı tavsiye ediyoruz. Sağlam bir kilitli parke taşı döşemesi için birinci adamımız mevcutta bulunan zemin olacaktır. Bu zemin kilitli parke taşı döşemesi için ne kadar uygun? Şehir içerisinde yoğun olarak gördüğümüz zeminlerden birisi de kilitli parke taşı döşemesinden çok önce alanda kalan inşaat hafriyatı ve üzerine dökülen mıcırlar bu işlem yapıldığı zaman ve üzerinden birkaç yıl geçtik den sonra tabi bu yıllar içersinde yağan kar, ve yağmur suları zeminin oturmasına daha da yardımcı olacaktır. Ve yağmur sonrası kuruyan zemine kilitli parke taşı döşemesi yapıla bilir.

Ancak döşeme işleminden önce alana makine gezdirilmesi kilitli parke taşı döşemesini daha el verişli bir hale getirecektir. İkinci kural ise kilitli parke modelinin kalitesi son derece önemli konulardan biriside taş kalitesidir. Yine yoğun olarak karşılaştığımız sorunlardan biriside bu dur. Bizi arayan müşterilerimiz 3 yıl 5 yıl önce yapılan kilitli parke taşı döşemelerindeki sorunları dile getiriyor ve yerinde yaptığımız keşiflerde ise taş kalitesinden kaynaklanan sorunların olduğunu gözlemekteyiz kilitli parke fiyatları hakkında bilgi olurken kilit taşı firmanıza TSE belgesi olup olmadığını sormalısınız. Ve farklı renk seçenekleri ile de kilitli parke döşemelerinizi güçlendire bilirsiniz.

kilitli parke taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>