Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke

Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı harç ve beton kullanılmadan döşemesi yapılmasına rağmen en dayanıklı sert zemin döşemelerinden birisi olan Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı inşaat çalışmalarında aktif olarak tercih edilmektedir. Döşeme işleminden sonra yüzeyine vurulan kompaktör ve zemine daha önceden mastar çekilmesi amaçlı serilen tozunda sayesinde bir birisine tamamen kilitlenerek bir bütün halinde zemine oturması sağlanır. Bazı çalışmalarımızda eski Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı sökülmesi gerektiğinde insan gücünün zorlandığı gözlenmektedir. O kadar sağlam bir uygulamadırki iş makinesi ile yani kepçe ile sökülmektedir. Tabi bunun zemin sağlamlığı ile de alakası vardır.

Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı

Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı geçmiş yıllarda  TSE türk standartlarına uygunluk belgesi olamayan üretici sayısı çok fazla idi haliyle döşenen o Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı modelleri zaman içerisinde deform olmaktadır. Ve döşeme yapılan alanda kum yığının dan başka bir şey görünmemektedir. Hatta araçlarımız üzerinde gezemez hale gelmektedir. Bunların tek bir nedeni kalitesiz Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı çeşitleridir. Sizlere önerimiz tercihlerinizi TSE türk standartlarına uygunluk belgesi olan üretici firmalardan yana yapmanız olacaktır.

Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı

Kilitli parke taşı kilitli parke Ankara kilitli parke taşı çeşitleri birkaç farklı modellerden ve ebatlarda üretilir. Bunlar arasında en çok tercih gören ise klasik model aşık taşı modelidir. 60 mm ,80 mm, ve isteğe göre 100 mm ebatlarda üretilir. Ayrıca Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı modellerinin sarı, kırmızı, bordo, yeşil, beyaz gibi renklerle de döşeme sırasında alana desenler de verile bilir.Hatta kilitli parke taşı ustanızın becerisi ile yazı da yazıla bilir. Bu standar Kilitli parke taşı Kilitli parke Ankara kilitli parke taşı 1 m2 ye 36 adet düşer ve 1 m2 sinin toplam ağırlığı 140 kg dır. Ayrıca paletlenmesi 10 veya 15 m2 olarak yapılır.  Kilitli parke taşı ve döşemesi Ankara içi fiyatları 25/30 TL olarak zemin şartlarına göre değişmektedir. Sizlere de Ankara içi kilitli parke taşı döşemesi işleriniz için firmamız ile iletişime geçerek kaliteli hizmet ala bilirsiniz.

kilit taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>