Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilitli Parke Taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilitli Parke Taşı

Kilitli Parke Taşı

Kilitli parke taşı kilitli parke taşı döşemesi, kilitli parke taşı ustası, kilitli parke taşı fiyatları Ankara kilitli parke taşı gibi etiket aramalarını sitemizde bula bilirsiniz. Kilitli parke taşı döşemeleri son derece ekonomik olan kilitli parke taşı çeşitleri suya dayanıklı presli ve renkli gövdesi ile kilitli parke taşı döşemesi yapılan alanlarda ömrü 20 yıl kadar kalıcı olacaktır. Kilitli parke taşı döşemesi yapılan alanının kalıcı olması için elbette belirli başlı kriterler vardır. Bunların en başta geleni şüphesiz kilitli parke taşı zemin sağlamlığıdır. Kilitli parke taşı döşemesi yapmadan önce zemşnde gerekli çalışmalar yapılmalıdır.

KİLİTLİ PARKE TAŞI ZEMİNİ NASIL OLMALI ?

Kilitli parke taşı zemini nasıl olmalı ? elbette en dayanıklı olan beton zemin olacaktır. Zemine hasır çelik serilerek üzerine 7/10 cm aralıklarında beton atılır. Ve Bir gün sonra üzerine kilitli parke taşı döşemesi yapılır. Betondan farklı daha ekonomik olan kilitli parke taşı zemin güçlendirmesi ise baypas, mıcır serimi olacaktır. Bu işlem toprak zeminde kepçe ile ilk başta zemin yüzeyi traşlanarak sahadaki gerekli düzenlemer yapılır.Ve kilitli parke taşı zemin güçlendirme için yere mıcır, baypas serilir. Ve alanımız büyük bir alan ise üzerine silindir vurularak zemin sıkıştırma işlemi gerçekleştirilir.

KİLİTLİ PARKE TAŞI USTASI

Kilitli parke taşı döşemesi kilitli parke taşı ustası yukarı da da belirttiğimiz gibi kilitli parke taşı döşemesi yapılacak alandaki sıkıştırma işlemlerinden sonra kilitli parke taşı döşemesi için gerekli olan kilitli parke taşı tozu kilitli parke taşı döşenecek alana serilir. Bu toz diğer 03 kum ve benzeri kumların aksine suya oldukça dayanıklıdır. Suya maruz kaldığında topak bir hale gelerek kilit taşlarının kaymasını engelleyecektir. Kilitli parke taşı kumu alana yayıldıkdan sonra üzerindeki düzleme mastarlama işlemleri yapılır.

Ve kilitli parke taşı düz bir şekilde uygulanması için ipler çekilerek kilitli parke taşı döşemesi yapılır.Kilitli parke taşı döşemesinden sonra kilitli parke taşı ustası taş döşemesinin son aşamalarında üzerine kompaktör makinesi vurarak kilitli parke taşı sıkışması ve bütün taşların aynı seviyeye gelmesi saglanır.Sizlerde Ankara içerisinde kilitli parke taşı satın almak ve işçilik için bizi arayın

Ankara içi kilitli parke taşı hizmet bölgelerimiz: Gölbaşı kilitli parke taşı, Dikmen kilitli parke taşı, Sincan kilitli parke taşı, Yenimahalle kilitli parke taşı, Etimesgut kilitli parke taşı, Kazan kilitli parke taşı, Yenikent kilitli parke taşı 

kilitli parke taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>