Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Kilitli Taş
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Kilitli Taş

Kilitli Taş

Kilitli taş Çeşitli olarak üretilmekte olan kilitli taş ürünleri kullanıldığı bölgelere oldukça katkı ve estetik görünüm sağlamaktadır. Fabrika ortamlarında kaliteli ve özel şekilde üretimleri gerçekleşen bu ürünler, günümüzde çeşitli bölge ve alanlarda kullanılmakta ve uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin çeşitlerinde yapay malzemeler de yer almakta ve bu kilitli taş malzemelerinin kullanımı genel olarak binaların giriş yüzeylerinde, kamu alanlarının ilk katlarında, bahçe ve park alanlarında ve işyerlerinde de farklı konumlarda yaygın olarak tercih edilmesi ile sıkça kullanılmaktadır. Günümüz malzemelerinde ön sıralarda olan bu ürünler genel olarak dayanıklı olmaları ve istenilen boy ve ölçülerde kesilmeleri nedeni ile her türlü alan ve yapılarda rahatlıkla kullanılabilmekte ve uygun fiyatlar ile satışa sunulmakta olan ürünlerdendir.

Özelliklerine Göre Üretilen Kilitli Taş Kullanım Alanları

Kilitli taş ürünleri denince akla ilk olarak yollarda estetik ve kaliteli gürünüm katan taşlar gelmektedir. Çeşitli özelliklerde ve boyutlarda üretilebilen kilitli taş genel anlamda suları rahat ve üstün şekilde emerek su baskınlarının önüne geçilmesini sağlamakta ve bu amaçlar doğrultusunda üretilmektedir. Bu malzemelerin genel olarak kullanıldığı bölgelerin başında, kaliteli işyerleri ve büyük firmaların bahçeleri ya da giriş katlarının önlerindeki yerlerde kullanıldığı gelir ve bu bölgeler için sıkça tercih ve sipariş sürekli olarak gelmektedir. Aynı zamanda kullanıldığı bölgeler için oldukça sağlam ve dayanıklı olan bu malzemeler, üretim amacını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Üretim Şekline Göre Değişen Kilitli Taş Çeşitleri

Genel olarak istenilen bölge ve alanlarda kullanılabilen kilitli taş malzemeleri çevre ile uyum sağlamakta ve uyum sorunu bulunmamaktadır. Bu kilitli taşmalzemelerinin bazı çeşitleri ise şöyledir;

●Aşık Kilitli Taş

aşık taşı

● Elips Kilitli Taş

elips taş

● Baklava Taş

baklava

● Sekizgen Taş

sekizgen

● Beşgen Taş

beşgen

● L Kilitli Taş

L taşı

● Antik Taş

antik taş

 

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>