Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Otopark zemin taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Otopark zemin taşı

Otopark zemin taşı

Otopark zemin taşı Kilit taşı döşemesi kum ve çimentonun karışarak kalıplandırılmasından elde edilen kilit taşı modelleri toz boya katkısı ile de renklendirilmesi yapılmaktadır. Sizlere kilit taşı satışı ve döşeme işlerinde hizmet veren firmamız Ankara içerisinde birçok referansa ulaşmış durumdadır. Peki biz kilit taşı döşemesi hakkında neler yapıyoruz. Kaliteli bir kilit taşı uygulaması için neler yapıl malıdır. İnşaat bitme aşamasındayken gelinen en son nokta çevre düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. Çevre düzenleme çalışmalarında da muhakkak sert zemin çalışmalarına gerek duyulmaktadır.

Sert zemin çalışmaları bölge, bölge değişmektedir. Örnek olarak mülklerinizin temeline su almasını engelleyecek çalışmalardan birisi tre duvar çalışmalarıdır. Yani mülklerin etrafına 1 m genişliğinde bordür taşı örülerek içerisine yine sert zemin çalışmaların da tercih ede bileceğiniz ürünlerden birisi olan karo taşı, ve ya andezit taşı döşemesi yapılır. Mülkünüzün temelinin su almasını istemiyorsanız bu işlemi mutlaka yaptırmalınız hatta bu işlemden önce drenaj çalışması yaptırmak da sizin yararınıza olacaktır.

Tre duvar çalışmalarında kilit taşı döşemesi çok sağlıklı bir tercih olmayacaktır. Bu alanda Karo taşı ve ya andezit taşı gibi seçenekleri değerlendire bilirsiniz. Yine çevre düzenleme çalışmalarında sert zemin yaptırmanız gereken alanlardan birisi olan yürüme yolları iki taraflı bordür taşı örülerek içersine mıcır serilir. Yürüme yolları için uygulanan bordür taşlarını ister yatık ister düz bir şekilde uygulata bilirsiniz. Yürüme yolları için özel tasarlanan dekor kilit taşı, elips kilit taşı gibi kilit taşı çeşitlerinden birisini tercih ede bilirsiniz.

Son olarak araçlarımız için düz bir otopark zeminine ihtiyacımız olacaktır. Bu bölge ağır tonajlı araçların üzerinde gezeceği de göz önünde bulundurularak biraz daha özenle yapılması gerekmektedir. Araçların yükünü kaldıra bilecek bir zemin elde etmemiz gerekir ki kilit taşı döşemesinde çökme kayma gibi sorunlarla karşılaşmayalım eğer imkanlar el veriyor ise otopark kilit taşı döşemsinden önce alana beton atmanız sizin faydanıza olacaktır. Ya da diğer dolgu sıkıştırma malzemeleri de tercih ede bilirsiniz. Otopark kilit taşı döşemelerinde kırmızı, beyaz renklerdeki kilit taşı modelleri ile her araç için maliyetsiz şeritlerde yapa bilirsiniz.

otpark taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>