Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Parke taşı çeşitleri parke taşı fiyatları
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Parke taşı çeşitleri parke taşı fiyatları

Parke taşı çeşitleri parke taşı fiyatları

Parke taşı çeşitleri parke taşı fiyatları birden fazla modellerde yürüme yolları, otopark zeminleri gibi alanların çevre düzenleme çalışmalarında en çok tercih edilen ürün olan parke taşı çeşitleri uygulama sırasında mevcut alanlara göre farklılık göstermektedir. Kısacası parke taşı çeşitleri alanlara göre farklı modellerde uygulanmaktadır.

Bunun başlıca sebebi ise açılma sorunlarıdır. Kilit yapısı olmayan parke taşı çeşitleri araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde uygulanırsa kısa bir zaman sonra parke taşı aralarında dağılmalar olacak beraberinde parke taşı aralarından yabani otlar çıkması kaçınılmaz olacaktır. Parke taşı çeşitleri parke taşı fiyatları gayet uygun olup döşeme yapılan alanda kesin çözüm olacaktır. Parke taşı çeşitleri şu şekilde sıralanmak tadır.

Kilit taşı, kilitli yapısı sayesinde kilit taşı ismini alan parke taşı modellerinden birisi olan kilit taşı modeli 6 ve 8 cm kalınlığında buhar kürlü olarak üretilmektedir. Ayrıca bu parke taşı çeşiti diğer çeşitler arasında günümüzde en çok tercih edilen parke taşı çeşitleri arasındadır. Uygulaması ve tadilatı son derece kolay olan parke taşı fiyatları da hemen hemen her bütçeye uygundur. Genel olarak otopark ve dükkan önlerinde yoğun olarak uygulanmaktadır. Bu parke taşı çeşitinin bir çok farklı modellerini de bulmak mümkündür. 1 palette 10 veya üreticisine göre en fazla 15 m2 parke taşı istiflenmektedir. Bir m2 de 36 adet kilit taşı vardır.

Elips parke taşı en yine en çok tercih edilen parke taşı çeşitlerinden birisi olan elips parke taşı sarı, kırmızı, gri gibi renk seçenekleri mevcut olup diğer parke taşı fiyatları kadar da ekonomiktir. Elips parke taşı da kilit taşı gibi otopark ve diğer çevre düzenleme alanlarında rahatlıkla uygulana bilir. Farklı renk seçenekleri ile de modeller verilebilir.

S taşı parke taşları arasında en zarif görülen modeli olan s parke taşı kilitli yapıya sahip olan parke taşı çeşitlerinden birisidir. 6 ve 8 cm olarak üretilen bu parke taşı çeşiti bahçe içerisine, yürüme yollarına ve diğer çevre düzenleme alanlarında uygulata bilirsiniz. S parke taşı kırmızı ve gri renklerde bulunmaktadır.

Dekor parke taşı 3 farklı renklerde üretilen dekor parke taşı son derece modern bir görünüme sahip olup uygulama sırasında renk ve yapısı sayesinde şahane modeller verile bilir. Dekor parke taşları 3 boyutlu parke taşı diye de geçmektedir. Parke taşı fiyatları arasında diğer parke taşı çeşitlerine oranla biraz daha pahalıdır. Sizlere Ankara içersinde parke taşı sataşı ve uygulaması hakkında hizmetveren firmamızdan anahtar teslim fiyat almadan karar vermeyin..

parke taşı çeşitleri

 

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>