Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Parke Taşı Fiyatları
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Parke Taşı Fiyatları

Parke Taşı Fiyatları

Çevre düzenleme işlemleri son yıllarda önem verilen inşaat işlemleri arasında yer almaktadır. Yapılan binaların sağlamlığı ön planda olmasının yanı sıra artık görünüş olarak da güzel binalar ve bahçeler artık tercih edilmektedir. Parke taşı fiyatları gibi unsurlar dikkate alınarak estetik olarak beğenilen mekânlar oluşturma fikrileri günden güne değer kazanmaktadır. Sadece bahçe ve binalar değil kaldırımlardan diğer zemin alanlarına kadar her alanda bu değişim ve gelişim görülmektedir. Bunun içinde sürekli farklı malzemeler geliştirilmekte ve kullanılmaktadır. Diğer malzemeler yanı sıra parke taşı fiyatları ile dikkat çekmektedir. 

Parke Taşı Özellikleri

Parke taşı fiyatları gibi pek çok özelliği ile çevre düzenlemesi ve diğer inşaat alanlarında kullanılmaktadır. Parke taşının tercih edilme sebeplerinin en başında sağlamlığı gelmektedir. Özel yapısı sayesinde parke taşları üzerine ağır yükler yüklense bile sağlamlığını korumaktadır. Uygulama olarak dikkat edilmesi gereken alt kısmında boşluk bırakmamaktır. Bu şartın sağlanması durumunda uzun süre kullanılabilecek bir zemin kaplaması uygulanmış olacaktır. Parke taşının sağlamlığı sadece yük taşıma kapasitesi ile sınırlı kalmamaktadır. Özellikle sıcak ve soğuk hava geçişlerinin olduğu bölgelerde sorunsuzca kullanılabilmektedir. Çatlama ya da kırılma yaşamadan mevsimsel geçişlerin üstesinden gelebilmektedir. Bu sağlam yapısının yanı sıra kaymaz özelliği de işlevsel olarak işe yarar görülmektedir.  Parke taşı fiyatları diğer malzemelere göre uygun olmasının yanı sıra uygulama kolaylığı da bulunmaktadır. Farklı ton ve desenlerde üretilmekte olan parke taşı bu sayede desen oluşturabilme imkânı sunmaktadır.

Parke Taşı Fiyatları

Parke taşının bu özelliklerinin yanı sıra karşımıza parke taşı fiyatları çıkmaktadır. Özelikle geniş alanlarda uygulanacak olan kaplama ve döşeme taşları için maliyet önem taşımaktadır. Parke taşları diğer benzer malzemelere göre daha uygun fiyatlı olarak üretilmektedir. Tercih edilme sebeplerinden birisi de uygun fiyatlı olmasıdır. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra parke taşı fiyatları için belirleyici farklı unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle parke taşları farklı boyut ve kalınlıklarda üretilebilmektedir. Bu boyut özelliklerine ek olarak farklı desen ve tonlarda üretim de yapılmaktadır. İşte tüm bu özellikler sayesinde farklı fiyatlar belirlenmektedir.

parke taşı fiyatları

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>