Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Parke taşı ustası Kilit taşı firması
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Parke taşı ustası Kilit taşı firması

Parke taşı ustası Kilit taşı firması

Parke taşı ustası, Parke taşı döşeme ustası, Parke taşı fiyatları gibi arama sonuçlarının tamamını web sitemizde bula bilirsiniz. Daha önce sizlere mutlu çevre düzenleme web sitesiyle parke taşı döşeme hizmetleri veren firmamız yenilenen web siteleriyle 15 yılı aşkın süredir parke taşı ustası konusunda hizmet vermeye devam ediyor. Bu yazımızda da parke taşı ustası neler yapar? Kaliteli bir parke taşı döşemesi nasıl yapılır? Kısaca bu konu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

PARKE TAŞI USTASI

Parke taşı döşemesi konusunda yapmanız gereken ilk şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Peki parke taşı döşemesinde nelere dikkat edilmeli? Parke taşı fiyatları ne kadar? Kalıcı bir parke taşı döşemesi nasıl olur? Parke taşı ustasına gerek duyduğunuz da web sitemizin iletişim formunu eksiksiz doldurduğunuz dan çok kısa sonra editörlerimiz sizinle iletişeme geçerek konum bilgilerinizi alacak ve yine çok kısa bir zaman sürecinin sonunda parke taşı döşemesi yapılacak alana gelecektir. Bu arada bu hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Sizlerle iletişim kuran parke taşı ustamız Katalog tan sizlere parke taşı çeşitlerimizi gösterecek beğendiğiniz parke taşı modelinden bir çalışma için gerekli yol haritası çizilir. Parke taşı çeşitleri arasında elips taşı, aşık taşı, dekor taş ve dahası olarak bir çok farklı modelleri bulunmaktadır. Bu parke taşı fiyatları arasında pek bir fark yoktur.

PARKE TAŞI SEÇİMİ

Seçmiş olduğunuz parke taşı modeli alanın ölçülerine göre sipariş edilir ve en fazla 2 iş günü içerisinde alana getirilir. Bu arada firmamız parke taşı döşemesi için işe başlamadan sizden hiçbir ücret talep etmez önce işçiliğimizi ve kalitemizi göstermek isteriz kalite ve referans bizim için her zaman önemlidir. Parke taşı döşemesi için gerekli bütün malzemelerin temininden sonra parke taşı ustamız sabah erken saatlerde iş başında olarak parke taşı döşemesi için önceden yapılması gereken bütün işlemleri yerine getirir. Bazı alanlarda tesviye işlemlerine gerek duyulur bu çalışmalar bazı alanlarda el emeği ile bazı alanlarda ise kepçe ile yapılmaktadır. Ve bu tesviye işlemleri için sizlerden ek ücret talep edilemez.

PARKE TAŞI FİYATLARI

Kilitli parke taşı çalışmalarının sorunsuz bir halde kalıcı olmasını istiyorsanız tesviye işlemi ve eski zemindeki çalışmalar mutlaka yapılmalıdır. Ve parke taşı ustası tüm bu çalışmalar hakkında sizleri bilgilendirmek zorundadır. Parke taşı döşemesine hazır hale geldik ten sonraki işlem olarak da ip çekilerek parke taşı ustası tarafından parke taşı için başlangıç yapılır. Bakın buranın altını çizelim parke taşı döşemesi sırasında en çok dikkat edilmesi gereken yerlerden biriside parke taşının başlangıç noktasıdır.

Nizami bir şekilde başlangıç yapılmaz ise 20/30 m2 sonra taşlar bir birinden bağımsız halde sıkışmaya başlayacaktır. Bu da parke taşı hatalı döşeniyor demektir. Hatalı döşenen parke taşının sonuçları ise taş üzerinde istenmeyen su göllenmesi taşın yamuk gitmesi gibi sorunlardır. Ve parke taşı ustası örme işleminden sonra parke taşı üzerini temizleyerek kompaktör makinesi gezdirir. Bu işlem taşların zemine sıkışmasını sağlayarak daha düz bir görünüme kavuşmasına neden olacaktır. Ve parke taşı üzerine ince mil doldurulur bir nevi derz gibi taşın aralarında kalan küçücük boşlukları daha sıkı bir hale getirerek kendi aralarında pekişmesini sağlayacaktır. Sizlere parke taşı konusunda hizmet veren firmamız kaliteli ve uzman ekip arkadaşlarımız ile tüm parke taşı döşeme ve diğer çevre düzenleme işleriniz için hizmete devam ediyor. Ankara parke taşı döşemesi hakkında bizi aramanız yeterli olacaktır.

parke taşı döşemesiparke taşı ustasıparke taşı fiyatlarıparke taşı döşeme ustası

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>