Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Parke taşı ustası
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Parke taşı ustası

Parke taşı ustası

Parke taşı açık alan döşemelerinde en çok kullanılan malzemelerden biridir. Dayanıklı ve sağlam yapısı nedeniyle parklar, yollar ve sokaklarda sıklıkla tercih edilen bir üründür. Çoğu zaman asfalt uygulamaları yerine parke taşı uygulamaları tercih edilmektedir. Çünkü hem mevsimsel etkilere karşı dayanıklı olmasından hem de döşeme kolaylığı sağlamasından dolayı asfalt gibi uygulamalardan daha avantajlıdır. Lakin parke taşı döşenmesinde en önemli nokta döşemenin uzman bir parke taşı ustası tarafından yapılmasıdır. İyi bir parke taşı ustası döşeme yapılacak zemini etüt ederek zeminde gerekli sertleştirmeleri ve düzleştirmeleri gerçekleştirir. Daha sonrasında zeminde kullanılması gereken kum miktarını ölçerek uygulamada gereksiz masraftan kaçınılmasını sağlar. Doğru döşeme metoduyla taşları sağlam bir şekilde yerlerine yerleştirir. Taş arası dolgularını doğru bir şekilde yaparak döşemeyi uzun yıllar kullanılabilecek bir hale getirir. 

Doğru Parke Taşı Ustası Neden Önemlidir?

Açık alanlarda bulunan parklar, yürüyüş yolları, sokaklar, site girişleri, özel alanlar gibi bölgelerde parke taşı uygulaması yapılırken en önemli noktalardan birisi profesyonel bir parke taşı ustası tarafından uygulamanın yapılmasıdır. Parke taşı döşemesi işleminde ince ve hassas noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan birisi zeminin iyi bir şekilde düzenlenmesidir. Bu nedenlerle parke taşı uygulamaları yaptırılacağı zaman gerek ürün alınan firmadan gerekse piyasadaki diğer yerlerden en iyi parke taşı ustası talep edilerek uygulama yaptırılmalıdır. Yanlış kişiler tarafından eksik ve hatalı bir şekilde yapılan uygulamalar döşemenin kullanımında sıkıntılar oluşturabilir. Aynı zamanda döşemenin uzun yıllar boyunca kullanılmasına engel olacaktır. 

En İyi Parke Taşı Ustası Nasıl Bulunur?

Parke taşı döşemesinde olumlu bir sonuç elde etmek için en iyi parke taşı ustası tarafından uygulamanın yapılması gerekir. Uygulamalarım doğru yapılması da döşemenin uzun yıllar kullanılmasını sağlar. Bu nedenle özellikle parke taşı ürünleri satın alınırken ürün alınan firmadan en iyi parke taşı ustası için bilgi alınması doğru olacaktır. Firmamız uzun yıllar boyunca sektörde hizmet vermiş, uzmanlığını kanıtlamış ve defalarca başarılı uygulamalar gerçekleştirmiş birçok parke taşı ustası ile müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

ANKARA İÇİ HİZMET BÖLGELERİMİZ: Çankaya parke taşı ustası, Dikmen parke taşı ustası, Keçiören parke taşı Ustası, Sincan parke taşı ustası, Etimesğut parke taşı ustası

parke taşı ustası

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>