Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Parke Taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Parke Taşı

Parke Taşı

Parke taşı,ince bir işçilik isteyen parke taşı çimento kum ve renkli toz boyaların karışıp preslenerek elde edilir. Son derece sağlam ve ekonomik olan parke       taşı çeşitleri 6 ve 8 cm kalınlıklarında üretilmektedir. Uygulaması yapılan bir alan oldukça dekoratif görünmektedir. Parke taşı kapalı, açık otoparkların yanı sıra bahçe, site içerisinde de diğer bölgelerde de uygulanmaktadır. Parke taşı elips modeli , S parke taşı, L parke taşı, Beşgen parke taşı gibi farklı farklı modelleri vardır. Bu çeşit parke taşlarının renk seçenekleri de uygulama sırasında süslemenin bir parçası olacaktır. Dekor parke taşları uzman bir parke taşı ustası tarafından uygulandığı zaman 3 farklı renkle oldukça dekoratif modeller elde edilecektir. Parke taşı modelleri suya ve yoğun basınca karşı oldukça dayanıklıdır. Buzlanma ve kayma yapmaz

PARKE TAŞI FİYATLARI

Parke taşı fiyatları Ankara parke taşı fiyatları nasıl belirlenir? Parke taşı fiyatları yukarı da da belirtiğimiz gibi oldukça ekonomik olup fiyatlar alanlara mesafelere göre değişkenlik göstermektedir. Parke taşı nakliyesi 240 m2 olarak yapılmaktadır. Ankara parke taşı döşemesi 240 m2 altındaki metrajlarda parke taşı ve işçilik dahil 30 TL 240 m2 üzerindeki metrajlarda ise malzeme + işçilik 25 tl olarak fiyatlandırılmaktadır. Parke taşı fiyatları Ankara içerisinde bu aralıklarda yapılmaktadır. Tabi bunların dışında parke taşı fiyatlarını etkilecek başka bir unsur ise zemin sıkıştırılması da parke taşı fiyatlarını etkileyecektir. Zemin sıkıştırılması dediğimiz işlem ise parke taşı döşemesi yapılmadan önceki zeminde yapılacak olan işlemlerdir. Bu işlem beton atma ve mıcır serimi gibi çalışmalardır. Bu işlemlerin fiyatlandırılması ise alanlara göre değişmektedir.

PARKE TAŞI USTASI

Parke taşı ustası parke taşı ustası neler yapar ? Güzel bir parke taşı işçiliği nasıl olur. Parke taşı ustası alandaki yükselecek inecek yerleri logar kapaklarını, kotta bulunan dairelerin cam önlerindeki yapılacak çalışmaları belirledikden sonra bordür taşı döşemesini yapar. Bu işlem her yerde gerek duyulmaz ama düşük metrajlarda da olsa mutlaka ihtiyaç duyulacaktır. Eğer alanda su giderleri mesafasi meyili zor ise oluk taşı döşemesine de gerek duyulacaktır. Bu işlemlerden sonra Parke taşı ustası alana mastar çekerek parke taşı döşemesi işlemine başlar. Parke taşı ustası alan çok büyük ise borulu mastar ile mastar çeker küçük alanlarda ise gelberili mastar ile de yapılır. Parke taşı ustası mastardan sonra parke taşı döşemesine başlar parke taşı döşemesi ekibe dayalı bir iştir. Bir usta parke taşı örerken diğer ekip ustanın önüne taşları dizmekle meşguldür. Parke taşı döşemesinden sonra parke taşı üzeri süpürülerek makine vurulur ve sıkıştırma yapılır. Bu işlemden sonra kenarlarda kalan boşluklar harçlanır ve son işlem olarak üzerine kum atılarak parke taşı aralıkları dolması sağlanır.Bu işlemden sonra artık daha temiz bir otopark alanı yürüme yollarını uzunca yıllar kullana bilirsiniz. Sizlere Ankara merkez ve bütün ilçelerinde Parke taşı satışı ve uygulamasında hizmet veren mutlu çevre düzenleme ekibimiz kalite ve ödeme kolaylıkları ile hizmet vermeye devam ediyor.

kilit taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>