Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Renkli kilit taşı
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa    Hizmetlerimiz    Renkli kilit taşı

Renkli kilit taşı

Kilit taşı fiyatları baharın gelmesiyle birlikte bahçe düzenleme, çevre düzenleme çalışmalarındaki hareketlilik de başladı yazın kurak havalarda pek fark edilmese de otopark alanlarındaki engebeler, çamur gibi sorunlar kış aylarında daha çok dikkat çekmektedir. Peki otopark, yürüme yolu ve diğer bölgelere kilit taşı döşemesi yaptırmaya ne dersiniz? Kilit taşı döşemeleri uygulama sonrasında da bir çok avantajı da beraberinde getirecektir. Kilit taşı fiyatları çeşitlerine ve mekana göre değişmektedir. Avantajları ise kilit taşı döşemesinden sonra alanda çamurdan eser kalmadığı gibi görünümü de  modern bir yapıya kavuşacaktır. Artık inşaat sonrası çevre düzenleme kilit taşı döşemeleri iskan için zorunlu hale getirildi.

Ancak eski binalarda yer, yer eski beton ile yapılmış otopark döşemeleri görmek mümkündür. Bu eski uygulamalarda da su birikimleri, çökmeler görmek mümkündür. Bazı müşterilerimiz beton ve kilit taşı arasındaki kararsızlıklarını dile getirmekteler ancak kilit taşı fiyatları ile beton ile arasında fiyat farkı yok sayılacak kadar cüzi rakamlardadır. Ancak kilit taşı döşemesinin avantajı betona göre çok fazladır. Kilit taşı döşemesi yapıştırma ile yapılmadığı için döşeme sonrası sökülmesi son derece basittir.Bir çok uygulamadan sonra zeminde alttan giden gider boruları ve ya diğer kablo gibi bağlantıların arızasını gidermek için taş döşemelerini ve ya betonu kırmak gerekir. Ancak kilit taşı döşemesinde böyle bir sorununuz olmayacaktır.

Kırılmadan söküle bilme özelliği sayesinde alana tekrar uygulana bilir. Kilit taşı fiyatları ise çalışması gerçekleştirilecek alandaki taban zemine göre de farklılık göstere bilir. Kilit taşı döşemesi yapılacak tabanda beton olması çok büyük bir avantaj olacaktır. Toprak ise güçlendirmek gerekecek güçlendirme derken alana serilecek olan mıcırların sıkıştırılması bir nebzede olsa kili taş döşememizin çökmesini engelleyecektir. Buhar kürlü olarak üretilen kilit taşı güçlü bir alt yapı çalışması ile üzerine ağır tondaki araçların girmesinden etkilenmez temizliği oldukça kolaydır. Farklı ebatta ve farklı renklerdeki üretimi ile taş döşemesine modeller verile bilir. Ancak kilit taşı aldığınız firmanın taş kalitesi kötü ise renkli kili taşı modelleri zamanla solarak alanda kötü bir görünüme sebep olacaktır. Kilit taşı fiyatları ise Ankara içerisinde 1 m2 si her şey dahil 30 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Sizlerde Ankara içersinde renkli kilit taşı almak ve diğer kilit taşı fiyatları için bizi arayın..

Kilit taşı fiyatları

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>