Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Sincan Parke taşı
Nerelerdeyiz

Hizmet Bölgelerimiz

Anasayfa    Hizmet Bölgelerimiz    Sincan Parke taşı

Sincan Parke taşı

Sincan Parke taşı Yaşam alanlarının düzenlenmesinde parkeler geniş yer tutmaktadır ve sincan parke taşı bu amaçla kullanılan en kaliteli ürünlerden birisidir. Çevre düzenlemeleri birçok bileşeni arındırır. Çiçek ekimi, ağaç dikimi, yok yapımı vs. çevre düzenlemesi için çok önemlidir elbette. Fakat gerekli alanların kaplanması da bir o kadar önemlidir. Bu amaçla bugün birçok alan Sincan parke taşı dediğimiz taşlarla döşenmektedir. Birçok çeşidi olan parke taşlarından sincan parke taşı ve kilit taşı türleri en çok tercih edilenlerdendir.

Sincan Parke Taşlarının Özellikleri

Hem düz hem de desenli üretilmesi sayesinde geniş bir kullanım alanı olan sincan parke taşının bazı özellikleri şunlardır:

  • Sincan parke taşı asfalta ve normal betona göre çok daha sağlamdır.
  •  Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Özel üretim olduğu için döşemesi kolaydır.
  • Yıpranan kilit taşı yenisiyle kolayca değiştirilebilir.
  • Altyapıya ulaşma ihtiyacı anında parke taşı kırılmadan kolay ulaşma imkanı vardır.
  • Çeşitli desen ve şekillerde üretilen sincan parke taşı estetik zevke hitap eder. Uygulandığı alanlarda hem çevre düzenlemesi hem de güzellik açısından hoş bir görüntü sağlar.

Sincan Parke Taşının Uygulama Alanları

Sincan parke taşı birçok kullanım alanına sahiptir. Apartman ve site önlerinde, parlar ve bahçelerde, caddelerde, kaldırımlarda, yollarda, erozyon ve toprak kayması kontrol alanlarında sincan parke taşı kullanılabilir. Birbirine geçmeli olarak yapılan kilit taşı döşemeleri oldukça sağlamdır ve iyi bir uygulamayla uzun yıllar kullanılabilir. Bunun için öncelikle uygulanacak alanın düz ve sert olması gerekir. Sertleştirme işlemi kompaktör veya silindir yardımıyla yapılabilir. Daha sonra ortalama 5-6 cm kum serpilerek mastarlama işlemi yapılır. Mastarlama işleminden sonra parke taşları birbirini kilitleyecek şekilde döşenir. Bu esnada plastik uçlu çekiç yardımıyla seviye eşitlemesi yapılabilir. Döşemesi biten parke taşları üzerine kum serpilir ve fırça yardımıyla bu kumların parke boşluklarını doldurması sağlanır. Bu işlemden sonra yine bir kompaktörün parkeler üzerinde gezdirilmesi parkelerin tamamen kilitlenerek zemine oturmasını sağlayacak ve uzun yıllar kullanıma hazır hale gelecektir. Firma olarak her türlü parke taşı ihtiyacınızda yanınızda olduğumuzu belirtiriz.

sincan parke taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>