Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Taş Döşeme
Nerelerdeyiz

Hizmet Bölgelerimiz

Anasayfa    Hizmet Bölgelerimiz    Taş Döşeme

Taş Döşeme

Mekanların atmosferine doğal ve etkileyici bir görüntü kazandırmak amacıyla taş döşeme yapılmaktadır. Bu işlem tamamen doğal taşlardan, doğal ama etkileyici bir görüntü kazandırarak yapılır. Firmamız sizin için en iyisini tercihinize ve zevkinize göre yapmakta ve size sunmaktadır. Evinizin bahçesini, sokakları, kaldırımları ve parkları dayanıklı ve su geçirmez özelliğe sahip olan bu taşlarla yapmaktayız. Bu taşlar dış mekana modern ve dekoratif bir görüntü kazandırmaktadır.

 TAŞLAR HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİPTİR?

 Taşlar özellikle dış mekanlarda kaymaz özelliktedir. Görüntü olarak estetik hava katan taş döşeme işleminde taşların özellikleri de önem arz etmektedir. Taşların yapım ve tasarım aşamasında kaymaz özellikte yapılması sağlanmaktadır. Tamamen birbirine geçmeli sistemle yapılan bu taşlar için zemine harç dökülmez. Taşlar aynı zamanda su geçirmez özeliğe sahip olduğundan sağlam bir zemin elde edilir. Rahatlıkla mekanınıza gelerek döşeme yapılıyor. Ayrıca taşları firmamızdan direk satın alabilir, işçiliği kendiniz de yapabilirsiniz.

 ZEMİNİN SAĞLAMLIĞI

Zemine kesinlikle harç dökülmez. Harç dökülmediği halde hem dekoratif anlamda kusursuzluk sağlanıyor hem de sağlam bir zemin oluşturularak çökme riski önleniyor. Bunu zemine sererek ve silindir yardımıyla düzelttiğimiz kum malzeme ile gerçekleştiriyoruz. Kum iyice sıkıştırıldıktan sonra taşlar aynı yönde döşenir. Döşeme sırası da oldukça önemlidir.

 TAŞ ÇEŞİTLERİ

 1. KİLİT TAŞI

 En çok tercih edilen taş çeşidi olup oldukça fazla talep bulunmaktadır. Bunun sebebi her ortamda kullanılabilmesidir. Kaldırımlar, bahçe döşemeleri gibi pek çok alanda bu taşlara rastlanır. Sebebi ise su geçirmez özelliği ve araba park ederken sağladığı kolaylıktır.

 2. DİKDÖRTGEN TAŞI

 Çok tercih edilen modeldir. Sarı, kırmızı, mavi renkleri bulunmaktadır. Hepsi bir arada kullanıldığı taktir de dekoratif şıklık sunar. Dilerseniz siz de firmamızdan satın alarak bahçenize şık bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

 3. KÜP TAŞI

 8 cm kalınlığında olan bir taş döşeme çeşididir. Çeşitli renkleri vardır. Genelde park ve bahçe düzenlemede uygulanmaktadır. Diğer taş çeşitleriyle birleştirildiği zaman farklı bir hava katmakta ve cezbetmektedir.

 4. L TAŞI

 Diğer taş çeşitleriyle karşılaştırıldığı zaman daha fazla dikkat çeken; gri, pembe, sarı gibi çeşitli renkleri olan taş çeşididir.

 5. ELİPS TAŞI

 Farklı renklerde üretilen, otopark ve yürüyüş yollarında sıklıkla kullanılan taş çeşididir.

 6. KARE TAŞI

 Tıpkı dikdörtgen taşı gibi çevre düzenlemede oldukça eski bir taş çeşididir. Pek çok alanda kullanılmaktadır. Kesinlikle açılma yapmaz. Zamanla yıpranma riski azdır.

 SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ SUNUYORUZ

Firmamız bu değerli taşları satmakta ve sizin hizmetinize sunmaktadır. 0 garantiye sahip olan taşlar hiç bir zaman su geçirmez, kayma ve çıkma olmaz. Üstelik taşlar betondur ve istenildiği zaman sökmek kolaydır. Memnun kalınmadığı taktirde yerinden sökülerek değiştirilebilmektedir. Siz de taş döşeme yaptırmak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

 

taş döşeme

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>