Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Al
Mesaj Bırakın

Hızlı Menü
Yenimahalle Kilit taşı
Nerelerdeyiz

Hizmet Bölgelerimiz

Anasayfa    Hizmet Bölgelerimiz    Yenimahalle Kilit taşı

Yenimahalle Kilit taşı

Yenimahalle kilit taşı bahçe düzenleme çalışmalarında tercih edebileceğiniz Yenimahalle kilit taşı otopark alanlarında, bahçelerimizin çeşitli noktalarında da döşenmektedir. Yenimahalle kilit taşı fiyatlandırmaları işçilik yapılacak alanlara göre farklılık göstermektedir. Yenimahalle kilit taşı modelleri bir çok farklı modellerde üretilmektedir. 6 cm 8 cm ve 10 kalınlığında üretilen Yenimahalle kilit taşı ayrıca farklı renk tonlarıyla da uygulama sırasında desenle, motifler verile bilir.

YENİMAHALLE KİLİT TAŞI

Yenimahalle kilit taşı, elips taşı, dekor taş, L taşı, dekor kilit taşı gibi desenler de üretildiği gibi bu modellerin uygulamarı alanlara göre değişmektedir. Kilitli yapısı olmayan Yenimahalle kilit taşı modelleri otopark alanlarında döşenemez olursa eger açılmaların meydana gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Yenimahalle kilit taşı nın avantajlarından birisi de uygulama dan yıllar sonra bile oluşa bilecek çökmeler de dağılmalarda Yenimahalle kilit taşı sökülerek tekrar uygulana bilir. Ve bu işlem oldukça ekonomik olacaktır.

YENİMAHALLE KİLİT TAŞI USTASI

Yenimahalle kilit taşı oturmamış bir zemin üzerine döşenirse mutlaka çökmeler olacaktır. Bu tarz sorunlar yaşamamak için Yenimahalle kilit taşı döşemesi yaptırmadan önce zeminde gerekli güçlendirmeler yapılmalıdır. Peki zemin güçlendirme nasıl yapılır. Bu işlemin iki türlü çeşiti vardır. Birincisi ve en sağlam olanı elbette beton bir zemin üzerine Yenimahalle kilit taşı uygulaması olacaktır. İkinci seçenek ise sıkıştırmalı zemin dolgu malzemelerinin zemine serilerek silindir gezdirilmesi beton dan daha ekomomik olacaktır.Yenimahalle parke taşı uygulamasında  Sizlere Yenimahalle kilit taşı, Yenimahalle kilit taşı ustası konusunda hizmet veren firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermeyin . 

yenimahalle kilit taşı

Sizi Arayalım
Hızlı Fiyat Teklifi Al

0543 621 8077
0543 621 8077
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
Biz Kimiz
Kilit Taşı
Aselsan Yolu Üzeri 46 Cadde 42 Numara
>