Ankara kilit taşı asfalt, beton ve stabilize yolların alternatif örgüsü olan zemin kaplama taşı olarak harcın şekillenmesinden elde edilen Ankara kilit taşı modeli betonun baskılanarak şekillendirilmiş hali olarak düşüne bilirsiniz. Alternatif diyoruz ama yapmış olduğumuz birçok alanda daha önce beton ve ya asfalt gibi çalışmaların üzerine kaplama yapmaktayız peki ne den? Beton ve asfaltın tadilatı zorda olsa yapılsa da yamalıklı bir görüntü çıkacaktır. Ve hiçbir zaman düzen tutmayacaktır. Bir betonun kaç defa tadilatını yapa bilirsiniz ki ? Bence hiç yapılsa bile aradan yıl geçmeden yine sorunlar baş gösterecektir.

ANKARA KİLİT TAŞI

Ancak Ankara kilit taşı modelleri zemin çökse bile kırılmadan zemin üzerindeki yerini koruyacaktır. Uygulama sonrasında bizim taş üzerine vurduğumuz kompaktör makinesi neredeyse 1.5 ton ağırlında basınç uygulamaktadır. Taşın kalitesini varın siz hesaplayın J sizlere demek istediğim Ankara kilit taşı döşemeleri hatasının telafisi olan uygulamalardır. Beton ve asfalt gibi çökmelerde yenisini almanıza ve ağır bütçeler ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Diyelim döşemelerden sonra taş üzerinde birkaç bölgede çökmeler oldu buna usta ve yeni bir malzemeye gerek duymadan çok kolay bir şekilde hallede bilirsiniz.

KİLİT TAŞI ANKARA

İşimiz gereği sürekli apartman ve site yönetimleri ile çalışıyoruz yönetici olan arkadaşlarımızın üzerindeki sorumluluğu ve iş yaptırdıklarında olacak mı ? olmayacak mı? diye tedirginliklerini anlıyor ve saygı gösteriyoruz. Ama buradan da onlara Ankara kilit taşı döşemesi için gönül rahatlığı ile tercih edebileceklerini dile getirmek istiyorum avantajları saymakla bitmeyecek kadar olan Ankara kilit taşı döşemesi 6, 8 ve zemini çok kötü bölgeler için 10 cm olarak üretilir. 10 Cm kalınlığındaki taş çeşitleri genelde köy yolları, fabrika otoparkı ve benzinlik gibi alanlarda tercih edilir.

TAŞ SEÇİMİ VE KALICI ÇÖZÜMLER

Bireysel işlerde işler de, de mevcut alanınızda müteahhitler den kalma eski beton ve ya zamanında sıkıştırma yapılmış bir bölge vardır. Onun için 6 ve 8 cm kalınlığındaki Ankara kilit taşı modeli işinize yarayacaktır. Alışılmışlıkların dışına çıkmak farklı bir zemin döşeme taşı olsun diyorsanız Ankara kilit taşı modelleri renk ve desen konsun da, da sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. Aslında bura da biraz da işçilik kalitesini ön plana çıkarmak gerekiyor. Nedendir anlamıyorum ama m2 de çok küçük rakamlar olmasına rağmen kilit taşı ustalarının çoğu müşterilerini farklı renk konusunda uyarmıyor. Birçok alanda klasik desen gri ve kırmızı renk uygulanıyor. Kilit taşı Ankara modelinin her rengini elde edebilirsiniz ve döşeme sırasında apartmanla ve çevrenizle daha uyumlu bir hale getire bilirsiniz. Ankara kilit taşı döşemesi ve satışında daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümümüzden forum doldurmanız yeterli olacaktır.

Etiket: Ankara Kilit Taşı Kalıcı Ve Net Çözümler, Ankara Kilit Taşı, Kilit Taşı Ankara, Kilitli Taş Ankara, Ankara Kiiit Taşı Fiyatları, Kilit Taşı Fiyatları Ankara,

İlginizi Çekebilir

Kilit Taşı Ankara
Keçiören Kilit Taşı

Yorumlar

Yorum Gönder