Çeşitleri arasında ismi aşık taşı olarak geçen kilit taşı modelleri arasında farklı bir desene sahip olan bu kilit taşı modelinin en çok tercih edilen model olma sebeplerinden birisi de bir birisini tamamen sabitleyerek kilitlenme özelliği olmasıdır. Peki bu özellikler neye yarar? Kilitli yapısı sayesinde açılma ve dağılmaya karşı son derece dirençli olup araç manevralarından etkilenmez aslında sizlere şöyle açıklaya bilirim aşağı yukarı 16 farklı desende kilit taşı modelleri mevcuttur. Bu taşların hepsinin görünümleri bir birisinden farklıdır. Ve her birisi farklı alanlar için üretilmektedir.

Farklı alanlar için derken örnek bir sitede hem otopark alanları, hem yürüme yolları, ve kapı önleri gibi alanlarda sert zemin çalışmalarına gerek duyulmaktadır. Şimdi bu konuda her bölge için örnek 3 boyutlu kilit taşı modeli seçerseniz otopark alanlarında bu taş ilerleyen zamanlarda sizlere sorun olmaya başlayacaktır. Peki neden? Yukarı da da belirttiğimiz gibi kilitli yapısı olmadığı yüzünden her bölgede istenilen verimi alamaya bilirsiniz araçların her manevra yaptığında taş kenarlarındaki açılmalar can sıkacak ve yeni bir bütçe gerekecektir.

Kilit taşı fiyatları Ankara Ve bu tarz açılmaları size şöyle anlatalım arkadaşlar büyük metreli işlerde sökülerek tekrar kilit taşı yapılması yeniden yapılması ile arasında fiyat farkı yok denile bilecek kadar az diye bilirim 2017 yılında Ankara yeni mahalle ilçesinde bir sitenin kilit taşı tadilatı için görüşmeye gitmiştik ancak mevcut zeminde bulunan eski kilit taşı Ankara modelleri o kadar o kadar yıpranmıştı ki tadilatı neredeyse mümkün değildi.

Ancak yönetim ısrarla bizden tadilat yapmamızı istiyordu her neyse alandaki ölçüleri aldık ve kullanılmayacak olan taşların metrajını 3 aşağı 5 yukarı çıkardık ve teklif halinde yönetime sunduk artık onlarda ikna olmuştu ve mevcut alandaki taşlara hiç dokunmadan üzerine yeni kilit taşı döşemesi yaptık bu işlem sayesinde kilit taşı altına zemin güçlendirmesi ve ya beton atma işlemine de gerek kalmamış olduğu gibi döşemesi yapılan kilit taşı kullanışı da daha avantajlı bir hale getirilmiştir bu tarz zeminlerde sizlere önerimiz üzerine yeni bir kilit taşı döşemesi yaptırmanız olacaktır . Kilit taşı fiyatları Ankara da bu taraz işlemleri daha ekonomik bir hale gelecektir. Kilit taşı fiyatları Ankara için biz aramanız yeterli olacaktır.

Etiket: Etkili Görsel Özellikleriyle Kilit Taşları, Kilit Taşı Fiyatları Ankara, Kilit Taşı Fiyatları, Kilit Taşı Fiyat, Kilit Taşı Fiyat Ankara,

İlginizi Çekebilir

Keçiören Kilit Taşı
Kilit Taşı Ankara

Yorumlar

Yorum Gönder