Kaliteli işçilik nasıl olur? Öncelikle tabiri caizse ekmeği ekmekçiye vermek gerekiyor onca harcama yapılmasına rağmen göze hoş görünmeyen birçok çevre düzenleme çalışmaları bazen gözümüze takılmaktadır. Bu kötü görüntülerin sebebi bence ben her işi yaparım diyen ustalardır. Özellikle kilit taşı ve diğer çevre düzenleme çalışmaları çok uzun yıllar kalıcı olan çalışmalar olduğunu düşünürsek dikkat etmek için birçok nedenimiz olacaktır.

Buradan başımızdan geçen bir olayı sizlere kısaca anlatmak istiyorum biz Ankara içerisinde 20 yılı aşkın süredir kilit taşı döşemesi konusunda hizmet veriyoruz ve kilit taşı konusunda Ankara da belirli bir potansiyeli yakalayan firmalardan birisiyiz ve sayısız referanslarımız mevcuttur.

Ankara’nın Etimesgut ilçesinin Eryaman bölgesinden referanslarımızdan bizlere ulaşan site yönetimine görüşmeye gittiğimiz de 4 bloktan oluşan site de çatı tadilatı yapılmaktaydı teklif vermek için site içerisinde gerekli ölçümleri yaparken çatıyı yapan ekibin başı altını çizerek söylüyorum çatı ustası yanımıza geldi biz ölçü alırken o da not almaya başladı ilk başlarda sitede görevli arkadaşlardan birisidir diye pek umursamadık ama bizden iş hakkında fiyatlar hakkında bilgi almaya başladı ve sonrasında kendisinin de kilit taşı döşemesi için teklif vereceğini söyledi

Abi çatıdan en alta ne ara indiniz çatı ve kilit taşı J işte bu taraz firmaların düşünceleri çok az bir kar marjı ile işe teklif verip alarak işi 2nci bir alt taşeron firmaya devretmek ve işe başladıktan çok kısa süre sonra zarar ediyorum demeleri ağabeycim sen çatı da kal ya çatını yap :J bu konu sadece kilit taşı döşemeleri için değil bence inşaatın her sektöründe referanslar çok önemli olmalı m2 de küçük indirimler yüzünden işin tamamında sorun yaşaya bilirsiniz. Bunun en basit örneği kilit taşı döşemesinden sonrasında üzerine serilen mil kum bu mil kumları kilit taşı döşemesi altına serilen kilit taşı tozuna göre biraz daha pahalı ürünlerdir.

Ve verilen fiyatlarda işin içinden çıkamazsa usta kilit taşı altına serilecek tozu mecbur kilit taşı üzerine de serecektir. Buda kilit taşı renklerinde bozukluğa ve solmalara neden olacaktır. Eğer kaliteli bir kilit taşı döşemesi yaptırmak istiyorsanız kilit taşı firmasında dikkat edilmeli ve kilit taşı zeminini taş döşemeye el verişli bir hale getirmek gereklidir. El verişli bir hale getirmek içinde zemine güçlendirme yapmanız gerekir. Sizlerde Kaliteli bir kilit taşı satın almak ve en önemlisi kaliteli bir işçilik de bizi arayarak anında ücretsiz keşif ekibimizden yararlana bilirsiniz.


Etiket: Kaliteli işçilik, Kilit taşı, Kaliteli kilit taşı, Kilit Taşı Fiyatları, Ankara kilit Taşı, Kilit Taşı Döşemesi,

İlginizi Çekebilir

Kilit Taşı Ankara
Kaliteli İşçilik

Yorumlar

Yorum Gönder