Dış mekan tasarımının en önemli ögesi olan kilit taşı seçenekleri, renk ve şekil özellikleri bakımından farklı özelliklere sahiptir. Dış mekan kategorisinde, zemin taşı olarak tercih edilen ve kilitli parke taşı brim fiyatları kategorisindeki bu taşlar, beşgen, altıgen, sekizgen, L tipi, baklava ve dikdörtgen prizma şeklinde sınıflandırılmaktadır. Bahçe tasarımlarında, ağaçların ve çiçeklerin etrafı için özel taşlar kullanılmaktadır. Bahçe düzenlemesi işlemlerinde en çok tercih edilen ürün, renk ve tasarım özellikleri kategorisinde farklılık arz eden bu ürünlerdir.2

Profesyonellerin Tercihi

Etkili görsel özelliklerinin yanı sıra, renk seçenekleriyle tercih edilen ve kilitli parke taşı brim fiyatları seçenekleriyle tercih edilen bu ürünler, işinin uzmanı tarafından pratik bir şekilde döşenmektedir. Kilit taşı ustası kategorisinde, döşeme işleminin yapılacağı yer incelenmektedir. Düzleme ve tesviyenin ardından, kum döşenmektedir. Ustalar istenilen desen çalışmasını, döşeme işlemi esnasında gerçekleştirmektedir. Döşeme işlemleri kategorisinde, istenilen geometrik şekiller kolaylıkla oluşturulmaktadır.

Yapısal olarak çok sağlam olan ve su geçirmeyen bu taşlar, yine suda erimeyen kumlarla tesviyesi yapılmaktadır. Otoparklarda, bahçelerde ve büyük fabrika bahçelerinde problemsiz bir şekilde kullanılan bu dekor ürünleri, dış mekan zemin çalışmalarının en önemli seçenekleri arasındadır. Mermer veya benzeri birçok seçeneğe göre dayanıklı olmasının nedeni, kalın yapısı, presleme tekniği ile hazırlanmış olması ve suyu dışarıda bırakan özel bir madde ile hazırlanmış olmasıdır. Renklendirilebilen bu ürünler, renk özelliğini uzun süre korumaktadır. Görsel olarak istenilen tasarımlar, kolaylıkla oluşturulabilmektedir.

Uzun Ömürlüdür

Dayanıklı özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, kamyon, tır ve benzeri ağır araçların baskısına karşı dayanıklıdır. Kilitli parke taşı brim fiyatları kategorisinde tercih edilen bu taşlar, Kırılmayan özelliklere sahiptir. Yağan yağmuru direkt olarak dışarı bırakmaktadır. Kilit taşlarının boşluklarına ince kum doldurulur. Böylece akan su taşların eğimine göre zeminde akmaktadır. Asfalt çalışmalarına göre daha ekonomik ve görsel olarak daha etkileyici özelliklere sahiptir. Döşeme işlemlerinde işin uzmanı ustalar, çalışma yapılacak yer için özel bir plan hazırlar. Daha sonra hızlı bir şekilde taşları zeminde örmeye başlar.Zeminin yapısına göre, gerektiği zaman taşlar kırılarak şekle göre düzenlenir. Etkileyici tasarım özellikleriyle tercih edilen Kilitli parke taşı brim fiyatları seçenekleriyle hazırlanan bu taşlar, gerektiği zaman değiştirilebilir. Kolay ve pratik değiştirme özelliğine sahiptir. Bahçe düzenlemesi kategorisinde oldukça başarılı olan bu ürünler, benzer ürünlere göre büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Ekonomik ve dayanıklı özelikleriyle, konusunda profesyonel ustaların en çok tercih ettiği ürünler içerisindedir.

Etiket: Kilitli parke taşı birim fiyatları, Kilitli parke taşı fiyatı, Parke taşı birim fiyatları, Kilitli parke taş birim fiyatları,

İlginizi Çekebilir

Kilitli Parke Taşı Birim Fiyatları
Kilitli Taş

Yorumlar

Yorum Gönder